AOC 24G2U NVIDIA FreeSync uyumu

Baran murat

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ben yakın zamanda monitör alacağım ama bir sorum var, FreeSync tam olarak ne? Ekran kartım NVIDIA, alacağım monitör de AOC 24G2U. Ben FreeSync'ın AMD ile calıştığını biliyorum, yani ben NVIDIA ekran kartı ile o özelliği kullanamaz mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanabilirsiniz. Bende de NVIDIA ekran kartı ve AOC 24G2U var. G-Sync uyumlu özelliği ile kullanabiliyorum FreeSync özelliğini.

Monitör ayarlarından FreeSync'i açıyorsunuz. Sonra Nvidia denetim masasından şu ayarları yapıyorsunuz, zaten otomatik olarak yapılıyor ama her ihtimale karşı kontrol edersiniz.

123.png

Son düzenleme:
Kullanabilirsiniz. Bende de NVIDIA ekran kartı ve AOC 24G2U var. G-Sync uyumlu özelliği ile kullanabiliyorum FreeSync özelliğini.

Monitör ayarlarından FreeSync'i açıyorsunuz. Sonra Nvidia denetim masasından şu ayarları yapıyorsunuz, zaten otomatik olarak yapılıyor ama her ihtimale karşı kontrol edersiniz.

Eki Görüntüle 776013
Teşekkürler monitörden memnunmusun?

Memnunum, bu bütçedeki en iyi monitörlerden birisi. IPS panel ve 144 Hz aynı anda güzel bir ikili olmuş. Maalesef fiyatı şişmeye başladı. Bu durum da bana fiyatını hak edip etmediğini sorgulatıyor şu sıralar.

Nisan Mayıs aylarında fiyatı 1500 TL'ydi, sonra 1700, 1900 ve 2000 TL'lere kadar çıktı. Şu sıralar fiyat/performans oranı nasıldır bilmiyorum. Ben 1 Eylül'de 1670 TL'ye almıştım.

Geri
Yukarı