AOC 24G2U USB Okumuyor

MuhammedVural

Centipat
Merhabalar, yakın zaman içerisinde AOC 24G2U monitor satın aldım. USB girişlerini kullanamadığımı fark ettim. USB bellek takınca okunmuyordu. Hızlı şarj USB girişinden hızlı şarj verimi alamadım. Yabancı kaynaklarda USB type-a-b dönüştürücüsü ile kullanılabilir deniliyor. Monitorun kutusunun içinden de böyle bir kablo çıkmadı. İnternette a-b 3.2 gen 1 kablo arasamda bulamıyorum. Türkiye'de zaten hiç yok. Ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de merak etmiştim aynı konuyu ama deneme fırsatı bulamadan değişim için ürünü geri yollamam gerekti. Bir yerden iki ucu erkek olan usb kablo ile monitör ve bilgisayar arasındaki bağlantı sağlandığında kullanılabileceğini okumuştum ama çalışıp çalışmayacağından emin değilim.

Ben de merak etmiştim aynı konuyu ama deneme fırsatı bulamadan değişim için ürünü geri yollamam gerekti. Bir yerden iki ucu erkek olan usb kablo ile monitör ve bilgisayar arasındaki bağlantı sağlandığında kullanılabileceğini okumuştum ama çalışıp çalışmayacağından emin değilim.
Aynen öyle. O kablo olmadan USB nasıl çalışacak ki? Elektrik kablosu ile mi veriyi taşıyacaktı 😂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı