AOC 24g2U vs AOC C24g1 vs BenQ XL2411P

• Konuyu başlatan vnd3
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 2B

vnd3

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bölge Yöneticisi
Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum. Bütçem 1500-1600 civarında. Genel kullanım amacım oyun o yüzden 1 ms 144 HZ şart. Ağırlıklı olarak FPS oyunu oynuyorum. Çoğu karşılaştırmaya baktım ama karar vermek gerçekten imkansız herkes hepsini övüyor. AOC'un ölü piksel sıkıntısından da dert yanmayan yok o yüzden biraz soğudum sanki. Fikirlerinizi bekliyorum.

Aoc 23.8" 24G2U 1ms 144hz
Aoc 24" C24G1 1ms 144hz
BenQ 24" XL2411P

Son düzenleyen: Moderatör:
Panel takıntım yok. XL2411'i daha önce kullanma fırsatım oldu söylenen kadar renk farkı da görmedim ya da ayırt edemedim. Sanırım tercihim BenQ olacak.

Panel takıntım yok. XL2411'i daha önce kullanma fırsatım oldu söylenen kadar renk farkı da görmedim ya da ayırt edemedim. Sanırım tercihim BenQ olacak.
Siz aldınız mı benq x2411 i memnun musunuz biraz aydınlatabilir misiniz beni ürün hakkında

Aldım, memnunum. FPS oyunları için ideal bir monitör. TN panel. Renkler biraz soluk görünebiliyor ama güzel bir renk ayarıyla canlandırabilirsiniz. İnternetten VA, IPS, TN panel farklarına bakabilirsiniz. Color Vibrance, Black eQualizer gibi ayarlar faydalı oluyor. Kullanım amacınızı, oynayacağınız oyunları, bütçenizi vb. bilgileri içeren detaylı bir konu açabilirseniz seçim konusunda daha spesifik önerilerde bulunabiliriz.

Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum. Bütçem 1500-1600 civarında. Genel kullanım amacım oyun o yüzden 1 ms 144 HZ şart. Ağırlıklı olarak FPS oyunu oynuyorum. Çoğu karşılaştırmaya baktım ama karar vermek gerçekten imkansız herkes hepsini övüyor. AOC'un ölü piksel sıkıntısından da dert yanmayan yok o yüzden biraz soğudum sanki. Fikirlerinizi bekliyorum.

Aoc 23.8" 24G2U 1ms 144hz
Aoc 24" C24G1 1ms 144hz
BenQ 24" XL2411P

BenQ monitör almışsınız sanırsam ben de almayı düşünüyorum nasıl hiç hikayeli oyun vs. oynadınız mı? Renkleri nasıldır?

BenQ monitör almışsınız sanırsam ben de almayı düşünüyorum nasıl hiç hikayeli oyun vs. oynadınız mı? Renkleri nasıldır?

Bir önceki mesajımda söylediğim gibi renk konusunda biraz geride kalıyor diğer panellere göre. Read Dead Redemption 2 ve GTA V oynuyorum hikayeli ya da online olarak. IPS bir monitör çok daha fazla keyif verebilir ama FPS oyunlarında daha fazla vakit geçirdiğim için benim için ideal olan bu. Profesyonel olarak CS:GO vb. oyunlar oynamıyorsanız TN panel almayın bence.

Bir önceki mesajımda söylediğim gibi renk konusunda biraz geride kalıyor diğer panellere göre. Read dead redemption 2 ve GTA V oynuyorum hikayeli ya da Online olarak. IPS bir monitör çok daha fazla keyif verebilir ama FPS oyunlarında daha fazla vakit geçirdiğim için benim için ideal olan bu. Profesyonel olarak CS:GO vb. oyunlar oynamıyorsanız TN panel almayın bence.

Tam profesyonel oynamıyorum ama CS:GO ciddi oynayan biriyim şu an laptopum var onla rekabetçide global oldum Faceit kasmayı düşünüyorum gelişebilirsem de CS üzerinden gelişmek istiyorum.

Geri
Yukarı