AOC 24G2ZE monitörde ekranda kendiliğinden çizgiler oluştu

TechnoNИ

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Dünya
Monitör
AOC 24G2ZE
Az önce monitör açık şekilde 1 saatliğine dışarıya çıkıp geldim ve bu görüntüyle karşılaştım. Kablo veya ekran kartından kaynaklanmıyor. DP kablosunu söküp ayarlara girince de aynı şekilde bozuk görünüyor. Çözümü var mı yoksa panelde problem mi var, garantiye mi göndereyim?
Hz'i düşürünce görüntü daha da bozuluyor, 240'ta daha iyi görünüyor.

WhatsApp Görsel 2024-02-07 saat 18.05.36_10fdb4ef.jpg

WhatsApp Görsel 2024-02-07 saat 18.05.37_4a2f30df.jpg

WhatsApp Görsel 2024-02-07 saat 18.05.37_dbb31d12.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce monitör açık şekilde 1 saatliğine dışarıya çıkıp geldim ve bu görüntüyle karşılaştım. Kablo veya ekran kartından kaynaklanmıyor. DP kablosunu söküp ayarlara girince de aynı şekilde bozuk görünüyor. Çözümü var mı yoksa panelde problem mi var, garantiye mi göndereyim?

Eki Görüntüle 2109859

Eki Görüntüle 2109860

Eki Görüntüle 2109861

Garantiye gönderin, panel bozulmuş.

Eki Görüntüle 2109859

Eki Görüntüle 2109860

Eki Görüntüle 2109861

Devam ediyorsa garantiye gönderin.

Kendiliğinden nasıl bozulabiliyor bu kadar dandik mi?

Dandik değil. Sanırsam fabrika hatası olabilir ne zamandır kullanıyorsunuz?

Ekran kartınızın Kablosunu değiştirin / farklı soketlere takın. Temassızlık bu sorunlara sebep olabiliyor. Ya da kalitesiz kablo.

Diğer senaryo; Ekran kartı yanmış olabilir. Sıfır mı aldınız?

Ekran kartınızın Kablosunu değiştirin / farklı soketlere takın. Temassızlık bu sorunlara sebep olabiliyor. Ya da kalitesiz kablo.

Diğer senaryo; Ekran kartı yanmış olabilir. Sıfır mı aldınız?
Yan monitörüm de var onda problem yok ayrıca kabloyu tamamen söküp monitörün ayarlarına girince de aynı problem var yazmıştım.

Eki Görüntüle 2109859

Eki Görüntüle 2109860

Eki Görüntüle 2109861
Dostum çözdün mü? seninle aynı problemi yaşıyorum. yardımcı olur musun? bende hiç bir şey yapmadım oyun oynarken gitti.

Dostum sanırım aktif kullanıcısın. Lütfen sana ulaşma şansım var mı Discord vb yardıma ihtiyacım var

@SosyalistZ5 @TechnoNИ

.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı