AOC 24G4X vs Lenovo R25I30

Merhabalar, bu iki monitör arasında kaldım. AOC’un renk gamutu daha iyi olmasına karşın 6bit+frc olması beni düşündürüyor. Bunun dışında sanırım iki monitör arasında pek de bir farklılık yok. Öneriniz nedir? Teşekkür ederim.

@Saint Lucia diğer konulardaki yorumlarınızı hep okudum çok da yardımcı oldu teşekkür ederim. Bu konuya da bir göz atma şansınız var mıdır?

Merhaba, bu iki monitör arasında kaldım. AOC'un renk gamutu daha iyi olmasına karşın 6bit+frc olması beni düşündürüyor. Bunun dışında sanırım iki monitör arasında pek de bir farklılık yok. Öneriniz nedir? Teşekkür ederim.

@Saint Lucia diğer konulardaki yorumlarınızı hep okudum çok da yardımcı oldu teşekkür ederim. Bu konuya da bir göz atma şansınız var mıdır?

Güzel bir soru.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
AOC'un incelemeleri yayınlandı.
AOC'u beğeniyorum. Fakat G2 serisindeki Prime duruşu bu modelde göremedim. Çıtayı daha yükseltmelerini beklerdim açıkçası. Tepkime süresi ham halinde kötü. MBR20'de çok iyi sonuçlar veriyor. Eğer alırsanız aklınızda bu ayar mutlaka olsun.
Bir de yapısı biraz ince. Masan sallanırsa monitörde sallanıyor.
Bunlar harici monitör başarılı. Lenovo'dan iyi bir monitör. Lenovo'nun avantajı panelidir. HP Omen 25i paneli ile donandığı için görsellik olarak başarılı.
İkisi de sizi üzmez. Ben AOC öneriyorum. Bu biraz markacılık.

Güzel bir soru.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
AOC'un incelemeleri yayınlandı.
AOC'u beğeniyorum. Fakat G2 serisindeki Prime duruşu bu modelde göremedim. Çıtayı daha yükseltmelerini beklerdim açıkçası. Tepkime süresi ham halinde kötü. MBR20'de çok iyi sonuçlar veriyor. Eğer alırsanız aklınızda bu ayar mutlaka olsun.
Bir de yapısı biraz ince. Masan sallanırsa monitörde sallanıyor.
Bunlar harici monitör başarılı. Lenovo'dan iyi bir monitör. Lenovo'nun avantajı panelidir. HP Omen 25i paneli ile donandığı için görsellik olarak başarılı.
İkisi de sizi üzmez. Ben AOC öneriyorum. Bu biraz markacılık.

Hocam her konuda Lenovo'dan iyi mi yoksa Lenovo'nun artı yönleri var mı?

Geri
Yukarı