AOC 27" 27B1H 7ms alınır mı?

Pencil

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar daha önce de bu tarz bir konu açtım ama yeterince bilgi alamadım. Şimdi ben oyun oynamayacağım, oynasam da sadece LoL tarzı oyunları oynayacağım. Bu yüzden 144 Hz'e gerek yok. Aoc 27'' 27B1H 7ms Analog+ HDMI Full HD IPS Monitör | Trendyol almayı düşündüğüm monitör bu sizlere sorum 27" monitör göz yorar mı ve pikselleşme olur mu? 1080P sonuçta. Teşekkür ederim.

Arkadaşlar daha önce de bu tarz bir konu açtım ama yeterince bilgi alamadım. Şimdi ben oyun oynamayacağım, oynasam da sadece LoL tarzı oyunları oynayacağım. Bu yüzden 144 Hz'e gerek yok. Aoc 27'' 27B1H 7ms Analog+ HDMI Full HD IPS Monitör | Trendyol almayı düşündüğüm monitör bu sizlere sorum 27" monitör göz yorar mı ve pikselleşme olur mu? 1080P sonuçta. Teşekkür ederim.

Bunu tercih etmenizdeki sebep ne ki? 1 ms monitör alırsın o fiyata.

Oyunu önemsemiyormuşsun ama 7 ms çok kötü görüntü verir ve ileri sürece bakılınca satmaya kalkışırsan satman zor satsanda ucuza. Fiyatıda pahalı bayağ
piyasadaki birçok ürün 1 ms değil zaten gerçekten 1 ms aldığınızı düşünmenizi isterler ayrıca 7 ms lik farkı görebileceğimi düşünmüyorum

piyasadaki birçok ürün 1 ms değil zaten gerçekten 1 ms aldığınızı düşünmenizi isterler ayrıca 7 ms lik farkı görebileceğimi düşünmüyorum
fikir sizin tabiki ama daha ucuz bütçeyle daha iyi alınabilir örneğin;

Oyunu önemsemiyormuşsun ama 7 ms çok kötü görüntü verir ve ileri sürece bakılınca satmaya kalkışırsan satman zor satsan da ucuza. Fiyatı da pahalı bayağı.
Ms ile görüntünün ne alakası var?

Hareketli cisimler biraz daha bulanık olur o kadar. Ms bu kadar takılınacak bir şey değil.

Sırf 1ms diye TN monitörler önermişsiniz. Görüntü 30ms bir monitörden bile kat kat beter olacaktır. Bu bütçede oyun bile oynanmazken TN çöpünü önermeyin lütfen.

Neden alınmaz, çünkü çok ucuz muaddillerine göre ne renk gamutu, ne renk derinliği, ne parlaklık ne de b aşka bir şey, hiçbir avantajı yok. Çok pahalı ve sıradan.

27" şart mı?

Hem uzak bir mesafeden bakmıyorsanız pikselleşme yapacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı