AOC 27" 27G2SPU/BK 165Hz 1ms nasıl?

Seedot

Yoctopat
Daha fazla  

İyi günler. Monitör almayı düşündüğüm için son bir haftadır araştırma yapıyorum. FPS ya da rekabetçi çok fazla oyun oynamadığım için 27 inch benim için sıkıntı değil. Aşağı yukarı 4000-5500 arası bir bütçem var ve anladığım kadarı ile bana en mantıklı gelen monitör bu oldu. IPS Panel, 165Hz, 1ms MPRT'si ve dahili hoparlörü var. Anladığım kadarıyla benim için mükemmel görünüyor. Acaba tavsiyeleriniz ne yönde olur? Bu monitör gerçekten işime yarar mı? Hayır ise yakın bütçede önerileriniz varsa çok iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

İyi günler. Monitör almayı düşündüğüm için son bir haftadır araştırma yapıyorum. FPS ya da rekabetçi çok fazla oyun oynamadığım için 27 inch benim için sıkıntı değil. Aşağı yukarı 4000-5500 arası bir bütçem var ve anladığım kadarı ile bana en mantıklı gelen monitör bu oldu. IPS Panel, 165Hz, 1ms MPRT'si ve dahili hoparlörü var. Anladığım kadarıyla benim için mükemmel görünüyor. Acaba tavsiyeleriniz ne yönde olur? Bu monitör gerçekten işime yarar mı? Hayır ise yakın bütçede önerileriniz varsa çok iyi olur.

Güzel modeldir, alınır. Alternatif:

Güzel modeldir, alınır. Alternatif:

Hocam çok teşekkürler cevap için. 2 sorum daha var. Monitör 4ms gtg'imiş. Ben mprt daha önemli diye duymuştum doğru mu ? Daha çok hikaye ve açık dünya oyunlar oynayan biri için sıkıntı yaratır mı bu ?
Ekran kartım Gtx 1660 ventus. Umarım monitörle aralarında uyum problemi yoktur.

Hocam çok teşekkürler cevap için. 2 sorum daha var. Monitör 4ms gtg'imiş. Ben mprt daha önemli diye duymuştum doğru mu ? Daha çok hikaye ve açık dünya oyunlar oynayan biri için sıkıntı yaratır mı bu ?
Ekran kartım Gtx 1660 ventus. Umarım monitörle aralarında uyum problemi yoktur.

GTG daha önemli genel olarak. Eğer hikaye/açık dünya oyunları oynayacaksanız tepkimeyle çok işiniz yok, zaten çoğu pazarlama stratejisi ama o başka bir konu. Monitörle aralarında uyum problemi olmaz.

Çok teşekkür ediyorum gerçekten. İnternette o kadar yanlış ve boş bilgi var ki. Bilen biri cevaplayınca içim rahatladı.

Monitörü yarın alıyorum. Son bir deneme olarak aşağı yukarı aynı fiyat bandında daha iyi bir monitör önerisi olan var mı ? Dediğim gibi rekabetçi fps oyunları oynamıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı