AOC 27" 27G2SPU/BK Monitör alınır mı?

Baktığınız AOC'un en yakında rakibi G27F-2 bu monitördür. Şu an deli bir zam yemiş. Tabii alınmaz. AOC ise F/P üründür. Üzmez. Renk kalitesi olarak rakiplerine nazaran çok daha üstün bir monitör.
YouTube görüntü kalitesi bozukluğunu açıklanması da iyi olmuş. 👍 Monitörler alakası olmayan bir konudur çünkü.
evet, acıkcası sebebini cok merak ediyordum. Düzeltmenin bir yolu yok herhalde

@gutslquaz bu özelliklerde (165hz 1 ms ips pivot 27inç) ve ekstra olarak 2 k çözünürlüklü bir monitör ne kadara patlar bana?

@Saint Lucia Çok teşekkür ederim hocam.1080 p hakkında bir fikriniz var mı? tavsiye etmeyenler var.

@gutslquaz bu özelliklerde (165hz 1 ms ips pivot 27inç) ve ekstra olarak 2 k çözünürlüklü bir monitör ne kadara patlar bana?

@Saint Lucia Çok teşekkür ederim hocam.1080 p hakkında bir fikriniz var mı? tavsiye etmeyenler var.

attıgımı direkt al yetiyosa bütcen

Çok teşekkür ederim hocam. 1080p hakkında bir fikriniz var mı? Tavsiye etmeyenler var.

Tavsiye etmeyenler monitörden anlamayan kişiler. 1080p/27 inç monitörde pikselleşme oluyor diyen bir topluluk içinde yaşıyoruz. Kulak asmayınız. Bu soruyla ilgili yüzlerce cevabım var.
Kaliteli panel ve monitörlerde bu durum yaşanmaz. Monitörün 5 cm dibine girersen her boyutta piksel görürsün.

Tavsiye etmeyenler monitörden anlamayan kişiler. 1080p/27 inç monitörde pikselleşme oluyor diyen bir topluluk içinde yaşıyoruz. Kulak asmayınız. Bu soruyla ilgili yüzlerce cevabım var.
Kaliteli panel ve monitörlerde bu durum yaşanmaz. Monitörün 5 cm dibine girersen her boyutta piksel görürsün.
kendim denedim hoş değildi bu sebeple 1080pde 27inc tavsiye etmiyorum..

Kendim denedim hoş değildi bu sebeple 1080P'de 27inc tavsiye etmiyorum.

Hangi monitörü denediniz? Nasıl denediniz? Nasıl karar verdiniz? Sana burada 50 tane şık sunarım 2 tanesine zor cevap verirsiniz. Kaliteli panelde pikselleşme olmaz. PPI değeri pikselleri göremeceğiniz düzeyde çünkü.

@Saint Lucia Bu ürünü alırsam uzun süreler idare eder beni inşallah…Genelde Valorant oynuyorum nadiren CS ve LoL. Uzun saatler oyun oynayan birisi de değilim ayrıca.

Ürün hatasız gelsin yeter. Rahat 5-10 sene arası kullanırsınız.

Bu mu daha mantıklı yoksa AOC'u almak mı?
Fiyat olarak kesinlikle daha mantikli. Hatta ben dun bunu atacaktim 5499 TL diye, zamlanmisti, simdi tekrar indirime girmis ustelik 200 TL daha ucuz bir sekilde.

Geri
Yukarı