AOC 27 C27G2ZU 0.5 240 Hz vs ASUS 23.8 ROG STRIX XG249 270 Hz

TRTHANATOS

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar profesyonel olarak Valorant oynuyorum ve iki monitör arasında kaldım.
AOC 240Hz 0.5ms MPRT, VA panel / ASUS 270Hz 1ms GtG, FAST IPS panel monitörlerin estetikliği boyutu vs. umurumda değil. Sadece tepki süresi olarak hangisi daha iyi bunu öğrenmek istedim.

Arkadaşlar profesyonel olarak Valorant oynuyorum ve iki monitör arasında kaldım.
AOC 240Hz 0.5ms MPRT, VA panel / ASUS 270Hz 1ms GtG, Fast IPS panel monitörlerin estetikliği boyutu vs. umurumda değil. Sadece tepki süresi olarak hangisi daha iyi bunu öğrenmek istedim.

AOC ghosting sorunlu, alınmaz.

ASUS olanda sorun yaşayanlar var ve kaliteli olmadığı söyleniyor. O yüzden şu 3'ü çok daha iyi olur:

ASUS olanda sorun yaşayanlar var ve kaliteli olmadığı söyleniyor. O yüzden şu 3'ü çok daha iyi olur:

http://

Hocam evet AOC de ghosting sorunu olduğunu çok duydum birde 0.5 MS fakat mprt ile görüntü kalitesinde bayağı kayıp yaşanıyor. Asusda sıkıntı yaşayan görmemiştim. Asus'u almaya biraz daha yatkınım fast IPS ve 1ms gtg olması çok ilgi çekici oc ile 270hz'e çıkmasıda mükkemmel.

Geri
Yukarı