AOC 27" Q27G2E/BK 155Hz 1ms iyi mi?

Stephen Küskü

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
gigabyte gtx 1660ti - ryzen 5 3600 - 16 gb ram - 500 gb m2 ssd - 1tb harddisk
alınır mı arkadaşlar? 2K 27 inç 1ms falan olması gayet güzel fiyatı da ucuz sizce iş görür mü? Bu kadar ucuz olmasına şaşırdım.

Daha iyileri çok rahat bulunur fakat bu fiyata kabul edilebilir bir ürün bence alınabilir.

Önermem, bu daha ucuz ve güzel.

Vasat.

alınır mı arkadaşlar? 2K 27 inç 1ms falan olması gayet güzel fiyatı da ucuz sizce iş görür mü? Bu kadar ucuz olmasına şaşırdım.

Şahsen VA panele ve sorunlarına alışır alırdım ama attığım konuya dikkatli bakın.

Bu alınmaz 155 Hz ve VA panel, VA panel istiyorsanız Casper Excalibur modeline bakabilirsiniz(şu an kullanıyorum amaoyunlarda sıkıntı yaratabilir)eğer oyun oynarım falan derseniz size uygun olanını buluruz.

Önermem, bu daha ucuz ve güzel.

Zevkimin hiçbirini karşılamıyor. Curved sevmiyorum. Bendeki zaten 24 inç. James Donkey monitör. Sorunlu zaten bugünde hepten görüntü felç geçiriyor bende 27'ye geçmek istiyorum 2K olmasını istiyorum AOC monitör hosuma gitti fiyatı da güzel VA panel olması çok mu kötü anlamadım ama

Geri
Yukarı