AOC 27" QHD 144 Hz monitör bazen açılmıyor

PhynX

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Düne kadar hiçbir sıkıntı yoktu. Bu sabah kasayı açtım birkaç video izledim. Oyuna gireyim dedim tam oyuna girecekken görüntü gitti. Ne olduğunu anlamadım. BIOS pilini, RAM'leri vs çıkarıp taktım. Monitörde bazen anakartın logosu beliriyor bazen belirmiyordu. Belirdiği ve belirlemediği zamanlar BIOS'a vs. girebiliyordum BIOS'tan çıktıktan sonra ekran gene gidiyordu sorunun kablodan olduğunu düşündüm DPI kullanıyordum yeni bir HDMI taktım ama sorun kablodan da değilmiş bir müddet sonra kasayı tekrar açtım görüntü geldi ve sıfırladım. Sıfırladıktan sonra da görüntü gelmedi. Biraz uğraştıktan sonra HDMI kablosunu tak çıkar yaptım. Ekran geldi az önceye kadar bir şey yoktu. Şimdi gene ekran gitti ama izlediğim videoyu vs. durdurup açabiliyorum ve ekran açık ama görüntüyü görmüyorum. Aç kapa yapınca monitörün ekranı her zaman parlıyordu. Ana ekrana geçinceye vs. umarım iyi anlatabilmişimdir. Sorunun neden kaynaklandığını bilmiyorum. Endişeliyim. Monitörün markası AOC 27' QHD 144 Hz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı