AOC 27G2AE/BK alınır mı?

wus

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Bu monitörü almayı planlıyorum sizce nasıldır? Aşağı yukarı ve sağa sola oynatma var mıdır acaba ve 27G2U modeline göre farkları nelerdir? Kronik bir sorunu var mıdır? Teşekkürler şimdiden.

Evet hocam aşağı inip kalkabilir bende bu monitörün 24 inçini alacağım yakında onda da var hatta.
Siz 24G2U'dan bahsediyorsunuz. Bu ikisi biraz benzer olsalar da farklı değerlendirilmesi gerekiyor.
Asansör özelliği de yok bu arada. AE serilerinde asansör, pivot, sviwel bulunmuyor.

Peki sizce 1600 liraya AE versiyonu alınır mı?
Daha önce 27 inç ve üstünde 1080p çözünürlük kullanmadıysanız ilk başlarda düşük çözünürlüklü gibi gelebilir. Bunun dışında alınır gibi duruyor. Alternatif olarak 24 inçte Dell S2422HG konabilir.

Peki sizce 1600 liraya AE versiyonu alınır mı?
Ben dün satın aldım bugün geldi. Memnun kaldım. Monster laptop kullanıyorum renk canlılığı daha iyi laptop panelinin 2k ekranı var. Monitörde bence tek sıkıntı 1080p 27 inçte yakından bakınca bulanık biraz bunun dışında ışık sızması ghosting ya da ölü pikselle karşılaşmadım. Amazon 1 ay da iade süresi veriyor. İçinden çıkan hdmi kablosuyla da 144 hertz alabiliyorum sorunsuz ama type-c dp kablosu ile de deneyeceğim görüntü kalitesi farkı olacak mı ya da g sync kullanabilecek miyim diye duruma göre yazarım buraya tekrar.

Ben dün satın aldım bugün geldi. Memnun kaldım. Monster laptop kullanıyorum renk canlılığı daha iyi laptop panelinin 2k ekranı var. Monitörde bence tek sıkıntı 1080p 27 inçte yakından bakınca bulanık biraz bunun dışında ışık sızması ghosting ya da ölü pikselle karşılaşmadım. Amazon 1 ay da iade süresi veriyor. İçinden çıkan hdmi kablosuyla da 144 hertz alabiliyorum sorunsuz ama type-c dp kablosu ile de deneyeceğim görüntü kalitesi farkı olacak mı ya da g sync kullanabilecek miyim diye duruma göre yazarım buraya tekrar.
Hocam emin olmak adına size de sorayım. Monitörde pivot denilen yükseklik ayarı bulunuyor mu?

Geri
Yukarı