AOC 27G2SPU vs MSI G272qpf

@BerkayZ87 Şuan kullandığım monitör 24.27ye geçiş için yapmak istiyorum.
O zaman G2722, en ucuz secenek olarak dusunulebilir. Ama butceni zorlamiyorsa dedigim gibi 2K almak daha mantikli, gelecege yatirim cunku.

G2722 yeni model. MSI şu aralar giriş ve orta segment için monitör üretimine girişti. Bu modeller her ülkede satılmıyor. G2412'nin abisi bu G2722. Ergonomi açısından zayıf ama klasik MSI felsefine uygun çapta üretilmiş tipik bir oyuncu monitörü.
Size çağ atlatmaz ama iş görür.
AOC bundan daha başarılıdır. 2K olayı ise tamamen size kalmış bir mesele.

@Saint Lucia ben galiba aocu alacağım.3 bin tl az para değil bu devirde 😁😁.Kafama takılan tek şey size de danıştığım 1ms denilip 4 ms gtg olması.Bu bir sorun çıkarmazsa alacağım.

@Saint Lucia Ve 1 haftadır bekliyorum sizce biraz daha beklemeli miyim? Yoksa alıp geçmeli miyim.Bu fiyata daha iyisini yakalayabilirmiyiz acaba.

@iiamygttt O kagitustu degerlere bakmani tavsiye etmem. Cunku oraya genelde monitorun belirli bir aralikta aldigi en iyi degeri yaziyorlar, araligin ortalamasini yazmiyorlar. Dolayisiyla oraya 0.5 MPRT ve 1 ms GtG yazdi diye ortalamasi 1 veya 0.5 olmus olmuyor. Bu bir nevi pazarlama taktigi.

@Saint Lucia ben galiba AOC'u alacağım. 3 bin TL az para değil bu devirde 😁😁.Kafama takılan tek şey size de danıştığım 1ms denilip 4 ms GtG olması. Bu bir sorun çıkarmazsa alacağım.

İtopya'dan AOC'u almak en güzel tercih olur. Zaten öneriyoruz, hem 27 inç istedin, hem fiyatı absürt değil. Falan fıstık.
1 ms olayı sentetik bir mesele. Teknik olarak senin göreceğin görüntü hiçbir zaman 1 ms olmayacak.

@Saint Lucia belirttiğim gibi 1 haftadır bekliyorum biraz daha beklemeliyim sizce?

Bu soru kumara girer. Alırsın fiyat düşer almazsın fiyat artar. Bu işlerin çizgisini bulmak zor. Ben şansa bırakmam pek bu konuları. Bütçem varsa direkt çekerim.

Geri
Yukarı