AOC 27G2U5/BK 27 monitör alınır mı?

mahmuttepe

Hectopat
27'' monitörlerde 1080p çözünürlük yeterli değil. Bunu deneyimlerime dayanarak söylüyorum.

Monitör boyutu 27" ve çözünürlüğü 1080p olduğu için ekranda pikselleri görürsün, canın sıkılır. Eğer 1080p monitör alacaksan XG2405 tavsiye ederim.

Dostum şuan 22 kullanıyorum almışken büyük olsun diyorum ama ?

144 hz istemiyorum 75 yeter bana.

Ama aklımda 27 var. peki bu piksel kesin olur mu ?

3günlük indirimde 6 ay 250 TL taksitle sipariş ettim indirimdeki fiyatına göre gayet güzel bir monitör 144Hz almak saçma o kadar yatırıma gerek yok gözün algıladığı 60Hz zaten. Bence al.

Bunun için kaynağınız nedir? Kullanım amacına bağlı olarak insanlar değil 144Hz, 240 hatta 360Hz'e dahi ihtiyaç duyabilir.

60Hz ile 360Hz arasında 5 6 saniye fark var o 5 6 saniyeye Gaming diye para vermek mantıksız abartı.

60Hz ile 360Hz arasında 5 6 saniye fark var o 5 6 saniyeye Gaming diye para vermek mantıksız abartı.
Aralarında saniye olarak fark yok, saniyede gösterdiği kare sayısında fark var. Yüksek tazeleme hızları size daha akıcı, hızlı ve dolaylı yoldan daha iyi tepkime sunar. Kavramları öğrendikten sonra eleştiri yapmanızı öneririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…