AOC 27G2U5/BK 27 monitör alınır mı?

mahmuttepe

Hectopat
Monitör boyutu 27" ve çözünürlüğü 1080p olduğu için ekranda pikselleri görürsün, canın sıkılır. Eğer 1080p monitör alacaksan XG2405 tavsiye ederim.

Monitör boyutu 27" ve çözünürlüğü 1080p olduğu için ekranda pikselleri görürsün, canın sıkılır. Eğer 1080p monitör alacaksan XG2405 tavsiye ederim.

Dostum şuan 22 kullanıyorum almışken büyük olsun diyorum ama ?

144 hz istemiyorum 75 yeter bana.

Ama aklımda 27 var. peki bu piksel kesin olur mu ?

Dostum şu an 22 kullanıyorum almışken büyük olsun diyorum ama?

144 Hz istemiyorum 75 yeter bana.

Ama aklımda 27 var. Peki bu piksel kesin olur mu?

3günlük indirimde 6 ay 250 TL taksitle sipariş ettim indirimdeki fiyatına göre gayet güzel bir monitör 144Hz almak saçma o kadar yatırıma gerek yok gözün algıladığı 60Hz zaten. Bence al.

60Hz ile 360Hz arasında 5 6 saniye fark var o 5 6 saniyeye Gaming diye para vermek mantıksız abartı.
Aralarında saniye olarak fark yok, saniyede gösterdiği kare sayısında fark var. Yüksek tazeleme hızları size daha akıcı, hızlı ve dolaylı yoldan daha iyi tepkime sunar. Kavramları öğrendikten sonra eleştiri yapmanızı öneririm.

Aralarında saniye olarak fark yok, saniyede gösterdiği kare sayısında fark var. Yüksek tazeleme hızları size daha akıcı, hızlı ve dolaylı yoldan daha iyi tepkime sunar. Kavramları öğrendikten sonra eleştiri yapmanızı öneririm. Bir yerden saniye olarak az olsa da fark var diye biliyordum demek ki yanlışmış. 75Hz herkes için her kavram için gayet yeterli üzeri tabii ki daha iyi fakat gerek yok hiçbir şekilde o kadar para vermeye yok 144Hz monitör CS:GO'da daha iyi olur 500, 1000 TL ekleyip alayım. Mantıksız.

Geri
Yukarı