Satılık AOC C24G1 - 24" Curved 144hz 1ms Gaming Monitör (2,5 yıl garantili)

S.AVCI

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar dostlar;
6 ay kadar önce Vatan Bilgisayar'dan almış olduğum AOC C24G1 monitörü, ikinci monitöre artık gerek duymadığım için satıyorum.
Detaylı bilgi için Sahibinden'deki ilanımı inceleyebilirsiniz.

Hocam ilanınızı baltalamak istemem ama bende 2. monitör düşünüyorum. Sıfırı yanında Mouse hediyesi ile 1900 TL. 1700T TL'ye geliyor yani. Sizin koyduğunuz fiyat biraz yüksek değil mi?

Hocam ilanınızı baltalamak istemem ama bende 2. monitör düşünüyorum. Sıfırı yanında Mouse hediyesi ile 1900 TL. 1700T TL'ye geliyor yani. Sizin koyduğunuz fiyat biraz yüksek değil mi?
Monitörümün sıfırdan tek farkı daha ucuz olması. :)
Ayrıca fiyat tekliflerine açığım, dediğiniz gibi fiyat biraz fazla kaçmış olabilir.

Merhaba. 144 Hz bir monitör arıyorum ben de ama fiyatınız ürünün sıfırını göz önüne alınca baya yüksek. 1200 TL bütçem var. Düşünürseniz konuşabiliriz.

Merhaba. 144 Hz bir monitör arıyorum ben de ama fiyatınız ürünün sıfırını göz önüne alınca baya yüksek. 1200 TL bütçem var. Düşünürseniz konuşabiliriz.
Maalesef o kadar düşemem hocam, 1500TL olur.

Merhaba. 144 Hz bir monitör arıyorum ben de ama fiyatınız ürünün sıfırını göz önüne alınca bayağı yüksek. 1200 TL bütçem var. Düşünürseniz konuşabiliriz.

Hocam konuya daha önce göz gezdirdiğimden yazıyorum, senin için alınabilir bir fiyat olabilir belki.

Satıcı arkadaşım kusura bakmaz umarım konuya yazdığım için.

Hocam konuya daha önce göz gezdirdiğimden yazıyorum, senin için alınabilir bir fiyat olabilir belki.

Satıcı arkadaşım kusura bakmaz umarım konuya yazdığım için.
Benim için sorun yok ancak önerdiğiniz monitör TN panel.
Yani renk doygunluğu olarak tatmin etmeyecektir, bence başka alternatiflere bakılmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı