AOC C24G1 FreeSYNC Monitör Flicker Sorunu

-TheYaso

Kilopat
Arkadaşlar ben dün bu monitörü aldım fakat FreeSync açtığımda flicker sorunları ortaya çıkıyor. Bunun bir çözüm yolu yok mudur düşündüm benim monitörümün FreeSync özelliği mi bozuk diye ama araştırdığımda birkaç kişide de aynı problemin olduğunu gördüm. Yani monitörde sıkıntı var direk benimkine özgü değil.

Arkadaşlar ben dün bu monitörü aldım fakat FreeSync açtığımda flicker sorunları ortaya çıkıyor. Bunun bir çözüm yolu yok mudur düşündüm benim monitörümün FreeSync özelliği mi bozuk diye ama araştırdığımda birkaç kişide de aynı problemin olduğunu gördüm. Yani monitörde sıkıntı var direk benimkine özgü değil.
arkadaşlar sorun ne durumda amd bu sorunu düzeltti mi? rx 5700lü sisteme bu monitörü almak istiyorum ama bu titreme sorunu yüzünden uzak duruyorum.

AMD RX 470 ekran kartı ile MSI MAG271CQR monitörde de bu sorunu yaşamıştım. Freesync benim için tam bir hayal kırıklığı oldu.

Arkadaşlar konuyu hortlatıyotum ancak bu "BeleşSync"den ve AMD ekran kartlarından uzak durun. RX 5700 ve LG 29WK600(AdaptiveSync) kullanıyorum. Yırtılma ve takılma(flickering)dan bıktım usandım. Beleş maldan hayır gelmiyor diyeceğim ama 3000TL verdim sokuk ekran kartına:(

AMD RX 470 ekran kartı ile MSI MAG271CQR monitörde de bu sorunu yaşamıştım. FreeSync benim için tam bir hayal kırıklığı oldu.

Hocam bu yorumu okursanız kartı iade edebildiniz mi? Vatan'dan aldım ve iade edemiyorum bir şey yok diyorlar. Çıldıracağım.

Arkadaşlar sorun ne durumda AMD bu sorunu düzeltti mi? RX 5700'lü sisteme bu monitörü almak istiyorum ama bu titreme sorunu yüzünden uzak duruyorum.

Düzeltmeyi bırak üstüne yeni hatalar eklediler. Anti Lag tam bir fiyasko!

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar konuyu hortlatıyotum ancak bu "BeleşSync"den ve AMD ekran kartlarından uzak durun. RX 5700 ve LG 29WK600(AdaptiveSync) kullanıyorum. Yırtılma ve takılma(flickering)dan bıktım usandım. Beleş maldan hayır gelmiyor diyeceğim ama 3000TL verdim sokuk ekran kartına:(

Hocam bu yorumu okursanız kartı iade edebildiniz mi? Vatan'dan aldım ve iade edemiyorum bir şey yok diyorlar. Çıldıracağım.

Düzeltmeyi bırak üstüne yeni hatalar eklediler. Anti Lag tam bir fiyasko!

Ben kartı yeni almamıştım. İkinci elden sattım. GTX 1080 aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı