AOC C24G1 monitör alınır mı?

Nexon123

Centipat
Daha fazla  
Bu monitörü alacağım, fakat bir sıkıntısı var mı bilmiyorum? 1520 TL.
Fiyatına göre nasıldır? RX 570 destekler mi? Cevaplarınız için teşekkürler şimdiden.

Alınmaz, ghosting sorunludur. Bunu öneririm:

C24/27 serileri ghosting sorunlu. 27/24G2 serilerine bakabilirsiniz ancak bütçenizi aşıyordur muhtemelen.
Bu modelde g-sync desteği var mı acaba ?

C24/27 serileri ghosting sorunlu. 27/24G2 serilerine bakabilirsiniz ancak bütçenizi aşıyordur muhtemelen.

Aldım. İade ettim. Ekranda titreme ışık patlamaları ve bulanıklık vardı alınmaz bence.
(AOC C24G1)

Önerdigin seride de ghosting mutlaka olacaktır. VA panel ve 4ms GtG olarak satılıyor. VA 4ms diyorsa onun gerçegi en az 15 ms vardır yani ghosting olur :(. Tabi belki AOC kadar olmayacaktır.

Önerdigin seride de ghosting mutlaka olacaktır. VA panel ve 4ms GtG olarak satılıyor. VA 4ms diyorsa onun gerçeği en az 15 ms vardır yani ghosting olur :(. Tabi belki AOC kadar olmayacaktır.
Hayır, önerdiğim seride herhangi bir ghosting sorunu yok. Her VA panelde ghosting olmuyor. 4 ms GtG'nin gerçeği 15 ms derken? Siz sanırım yanlış anlamışsınız ghosting'i.

Yeni konular

Geri
Yukarı