AOC C24G1 Nasıldır?

AfyonleeSevki

Decapat
AOC 24" C24G1 kullanan var mı? Uzun süreli 1080P oyun amaçlı sistem kuruyorum. Asus 23.8" XG248Q düşünüyordum 240Hz değerini sadece CS:GO'da görebileceğim ve 144’e göre 60’dan 144’e geçtiğimizdeki kadar farkı olmadığını öğrendim. İşletim sistemim Intel C24G1'de G-Sync yok bu nedenle oyunlarda 144 FPS yetişemezsem sorun olur mu? Yırtılma, gecikme vs.

Ben de AOC G2590PX kullanıyorum. Senin düşündüğünle aynı özelliklere sahip sadece benimkinin paneli TN. Nvidia ekran kartı kullandığım için FreeSync özelliğini de kullanamıyorum doğal olarak. Şahsen ben yırtılma ve gecikme tarzında bir sorunla karşılaşmadım veya ben o kadar çok dikkat etmiyorumdur.

Ben de AOC G2590PX kullanıyorum. Senin düşündüğünle aynı özelliklere sahip sadece benimkinin paneli TN. Nvidia ekran kartı kullandığım için FreeSync özelliğini de kullanamıyorum doğal olarak. Şahsen ben yırtılma ve gecikme tarzında bir sorunla karşılaşmadım veya ben o kadar çok dikkat etmiyorumdur.
Evet o modeli gördüm, çerçevesiz olması hoşuma gitti ancak ayak kısmı nedense hoşuma gitmedi. Resmini atabilir misin?

Evet o modeli gördüm, çerçevesiz olması hoşuma gitti ancak ayak kısmı nedense hoşuma gitmedi. Resmini atabilir misin?
IMG_0670 (1512 x 2016).jpg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı