AOC C24G1 siyah bar

BaranVrlk

Centipat
Merhaba, AOC markalı C24G1 monitörünü kullanmaktayım. Ekranda nedense birden bire ekrana taşmama sorunu oldu, yani sol tarafta siyah bir bar çıktı, normalde eski tip monitörlerde butonuyla direkt düzeliyordu ama bu monitörde o buton yok, ayarlar var fakat ayarlarda bulamadım. Yardımcı olursa sevinirim bilgili biri.

Monitör ayarlarında şuraya bir bakın, bir şekilde değişmiş olabilir. Tabi Windows'tan veya NVIDIA/AMD denetim masalarından da değişmiş olabilir.

AnyConv.com__a5dfb661-9173-4c35-9e93-dc3968f98062.png

AOC monitörlerde öyle yapıyor sebebi ışık sızmasını engellemek için diye biliyorum YouTube'da da inceleme videolarında da var.

AOC monitörlerde öyle yapıyor sebebi ışık sızmasını engellemek için diye biliyorum YouTube'da da inceleme videolarında da var.
Ama normalde yoktu, 10-20 dakika önce oldu ve sadece solda, aşağıda ve üsttü var, sağda yok.
Yani senin dediğini biliyorum, monitörün kendisinde olan gömülü bir bar var fakat o önemli değil, bu monitörün ana ayarlarnda olmayan bir şekilde var nedense

AMD Radeon kullanıyorum, o panelde nereden ayarlanabilir biliyor musunuz?

Bunun gösterildiği bir video var, buradan mı ayarlanıyor emin değilim ama deneyin derim. Ölçekleme modunda çıkan 3 seçeneği de deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı