AOC C24G2U 144 Hz vs LG GN650-B 144 Hz

Zntsu01

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
  • AOC C24G2u
  • LG GN650-B
Hangisi bir tercih etmeliyim? Sebepleri ile yazar mısınız? Bugün sipariş vermem lazım. Başka monitör tavsiyelerinize açığım. Teşekkürler.

AOC kullanıyorum Pivotu vesaire kaliteli ve IPS panel olması da güzel bir özellik. Çerçevesi de oldukça ince göze güzel geliyor.

Merhabalar;

Bende bu iki ekran arasında kaldım, LG modeline daha yakınım, kullanan ve deneyimleyen arkadaşların yorumlarını merak ediyorum.

Basit hikaye oyunları oynayan bir oyuncuyum, RX 580 ekran kartım var, 72 Hz Samsung VA panelli bir ekranım var değiştirsem de olur, değiştirmesem de olur gibi, kararsızım, yorumlarınıza ve tavsiyelerinize açığım.

Son düzenleme:
Düzeltiyorum bu belirttiğiniz model VA panelmiş. LG IPS panel o sebeple LG almanızı tavsiye ederim VA paneller çok güzel gözükmüyor oyunlarda. IPS cam gibi oluyor.
Hocam ikisi de ıps panel AOC C24G2U 144 Hz olan versiyonu 23.8 inç.
LG'yi televizyon ve monitör sektöründe her zaman beğenmişimdir. LG tercihim olurdu. Ayrıca AOC VA panel. Fakat ufak farklarla puan farkı var. https://www.epey.com/monitor/karsilastir/620989-642620/aoc-c24g2u-bk_lg-ultragear-24gn650-b/
İkisi de ıps panel hocam.
Hangisini öneriyorsunuz ?

Hocam ikisi de IPS panel AOC C24G2U 144 Hz olan versiyonu 23.8 inç.

İkisi de IPS panel hocam.
Hangisini öneriyorsunuz?

Bana sorarsan sen modeli karıştırıyorsun. Belirttiğin AOC modelinin IPS olanı yok hepsi VA. Dilersen link at ya da tekrar bak. Öneri olarak LG'den yanayım. Çünkü renk değerleri çok daha iyi.

Bana sorarsan sen modeli karıştırıyorsun. Belirttiğin AOC modelinin IPS olanı yok hepsi VA. Dilersen link at ya da tekrar bak. Öneri olarak LG'den yanayım. Çünkü renk değerleri çok daha iyi.
Ben de öyle düşünüyorum.
Buyrun hocam linki. Şimdi hangisini öneriyorsunuz ?

Geri
Yukarı