AOC C27G2U 27 monitörde ölü piksel mi var?

İade nasıl yapabilirim? İtopya'dan talep oluşturdum. Yapmam gereken başka bir şey var mı?

2 gün önce alınmış monitör. İade talep formuna 15 günlük iade hakkımı kullanarak iade talep ediyorum yazmak yeterlidir. İtopya sorunlu bir firma olduğu için sıkıntı çıkarma şansları var biraz. O yüzden ısrarla 15 günlük iade hakkınızı hatırlatın. Servise falan göndermesinler, süreç uzamasın boşu boşuna.

2 gün önce alınmış monitör. İade talep formuna 15 günlük iade hakkımı kullanarak iade talep ediyorum yazmak yeterlidir. İtopya sorunlu bir firma olduğu için sıkıntı çıkarma şansları var biraz. O yüzden ısrarla 15 günlük iade hakkınızı hatırlatın. Servise falan göndermesinler, süreç uzamasın boşu boşuna.
İade talebi oluşturdum fakat bir şey yazdırmadı. Kendi kendine oluşturdu. ŞikayetVar şikayet açtım. İtopya mail attım.

İade talebi oluşturdum fakat bir şey yazdırmadı. Kendi kendine oluşturdu. Şikayetvar şikayet açtım. İtopya mail attım.

O zaman kargoya verirken 15 günlük iade hakkı istediğinizi bir kağıda yazıp yapıştırın kutunun üstüne. Ölü piksel mevzusuna girmeyin yazıda, onu derseniz direk servise gönderirler. Daha 2 gün olmuş alalı ve 15 günlük koşulsuz iade hakkına sahipsiniz. Telefonla da hatırlatabilirsiniz ama ben neredeyse 2 yıl önce aramaya kalktığımda 1 saat bekletiyorlardı ve o kadar bekleyip bağlanınca da bir anda kesiliyordu telefon. İlginç bir firma pek tercih etmiyorum kendilerini muazzam bir indirim, kampanya vs. olmadığı takdirde.

Monitörün iadesini kabul ettiler. Kutunun içine koyduğum notta ölü piksel vb. yazmadım. Sadece beğenmediğimi belirttim. Yardımcı olanlar için teşekkürler.

UPS Kargo kargonuzu kapıdan teslim alıyor mu hocam? Siz nasıl teslim ettiniz kargoyu acaba?

UPS kurye hizmeti var. Kesinlikle çok yavaş. Her sabah saat 9'da çağrı attım. Akşamları siliniyor çağrılar. O yüzden sürekli kontrol ettim. 4. günde kurye evimden aldı. Kargo takip vermediniz, nasıl olacak dedim?
Telefonunuza mesaj gelecek dedi ama gelmedi. Sorun yok zaten ürün İtopya adresine gitmiş. Google "UPS kurye çağır" yazarsanız ilk sırada çıkacak. Bu da linki.

Yeni konular

Geri
Yukarı