AOC C27G2ZU 240 Hz'de ghosting

Ömer Can

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. 1 ay önce AOC C27G2ZU satın aldım. Monitör 240 Hz, 0.5 ms. Ekran kartım NVIDIA GTX 1060 3 GB. HZ ayarını 240 yaptım. FreeSync, G-Sync, OverDrive açık, diğer seçenekleri de denedim. Ancak bir türlü ghosthing probleminin üstesinden gelemedim. Masaüstü siyah arka planda Mouse'u soldan sağa hızlıca vurunca ekranda 5-6 tane imleç beliriyor. Bu oyuna da yansıyor tabii ki (oyunda 250+ FPS alıyorum). Daha önce 60 Hz'in üzerini kullanmamıştım. 240 Hz için bu hiç normal gelmiyor bana ki araştırmalarım da onu gösteriyor. Bu konuda bir bilgisi olan var mı?

Merhaba. 1 ay önce AOC C27G2ZU satın aldım. Monitör 240 Hz, 0.5 ms. Ekran kartım NVIDIA GTX 1060 3 GB. Hz ayarını 240 yaptım. FreeSync, G-Sync, OverDrive açık, diğer seçenekleri de denedim. Ancak bir türlü ghosthing probleminin üstesinden gelemedim. Masaüstü siyah arka planda fareyi soldan sağa hızlıca vurunca ekranda 5-6 tane imleç beliriyor. Bu oyuna da yansıyor tabii ki (oyunda 250+ FPS alıyorum). Daha önce 60 Hz'in üzerini kullanmamıştım. 240 Hz için bu hiç normal gelmiyor bana ki araştırmalarım da onu gösteriyor. Bu konuda bir bilgisi olan var mı?

Agam o bende de var bende Ryzen 5 5600 RTX 3060 8x2 16 3600MHz RAM 240mm sıvı soğutma falan var işte senin monitörün yukarı aşa yapılmayan modeli işte özelliklerin hepsi aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı