AOC CQ27G2U vs ViewSonic VX2758 vs MSI Optix G27cq4

yekta.t

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni ekran kartları çıkıyor biliyorsunuz, o yüzden 2K monitöre geçiş için hangi monitörü tercih etmeliyim? Linkler aşağıda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Amazon'daki yorumlarına hep ışık sızması var yazmışlar ama.

AOC markasına odaklanmıştım. MSI monitörün ucuzladığını görmedim. Benim aldığım şu AOC Q27G2U 27 1ms 144Hz FreeSync 2K. MSI marka monitörün bu sayfadaki yorumlarınada bakabilirsin. MSI Optix G27CQ4 27" 165Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Curved QHD Monitör | Trendyol . 144 Hz aldım ama gözüm 165 Hz'de kalmadı değil, ek olarak kavisli. :) iyi araştır derim satıcı firmaya sorabilirsin. Ölü piksel veya ışık sızması probleminde iade edebilir miyim falan diye.

AOC markasına odaklanmıştım. MSI monitörün ucuzladığını görmedim. Benim aldığım şu AOC Q27G2U 27 1ms 144Hz FreeSync 2K. MSI marka monitörün bu sayfadaki yorumlarınada bakabilirsin. MSI Optix G27CQ4 27" 165Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Curved QHD Monitör | Trendyol . 144 Hz aldım ama gözüm 165 Hz'de kalmadı değil, ek olarak kavisli. :) iyi araştır derim satıcı firmaya sorabilirsin. Ölü piksel veya ışık sızması probleminde iade edebilir miyim falan diye.
ya onlar VA panel benim şuan kullandığım aoc24g2u IPS panel açıkçası IPS paneli bırakmak istemiyorum viewsonic modeli için ne düşünüyorsun ?

Yeni konular

Geri
Yukarı