AOC CQ32G1 vs ViewSonic VX3258-2KPC-mhd

AslanOnbir

Hectopat
Başlıktada sorduğum gibi bu iki monitörden birini almak istiyorum. Fiyat farkı da neredeyse hiç yok. Sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisinin de yakından uzaktan 1ms ile alakası yok, bu marketing kelimelerine kanmayın. G2G ortalamada 5ms'in altına düşebilen bir VA panel yok. VA'ların koyu renk geçişleri de ortalama olarak 30ms.

Açın iki monitörün de incelemesini okuyun karar verin.

İkisinin de yakından uzaktan 1ms ile alakası yok, bu marketing kelimelerine kanmayın. G2G ortalamada 5ms'in altına düşebilen bir VA panel yok. VA'ların koyu renk geçişleri de ortalama olarak 30ms.

Niye 1 ms yazıyor hocam o halde cq32g1'de ? Bende 2K lı olan modeli almayı düşünüyorum sistemi topladığımda.

O zaman hiç bir monitör yazıldığı gibi değil ? Saçma değil mi ? Ayrıca her inceleme de sizin belirttiğiniz gibi belirtilmiyor. Bak şaşırdım şimdi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı