AOC G2260VWQ6 Ölü Piksel Sorunu

Paneli hasar görmüş olabilir.
Teknik servise gidip paneli yenilemek istediğini söylersen yardımcı olabilirler gibi.

İste. Ama klima olayını çaktırma. Ha en başta ışık sızması varsa tabii yoksa ver parasını. Sonuçta ışık sızması ve garantisi var. Elbette yapacaklar.

Şimdi klima klavye düştü filan, fıstık bunları unut. :) De ki ''4 ay önce mönitör aldım şimdi kullanma fırsatı oldu. İlk kullandığımda ışık sızması olduğunu fark ettim bir kaç gün sonra da ölü piksel oldu. Yapacağınız işin ta ****.'' (bu o kadar şart değil tavsiye etmem :D) Güç yerinde temassızlık fazla sıkıntı olmazsa söyleme, seçim senin artık o gerisi teknik servisin insafına kalmış bir durum. Umarım 1 kuruş ödemezsiniz.

Şimdi klima klavye düştü filan, fıstık bunları unut. :) De ki ''4 ay önce mönitör aldım şimdi kullanma fırsatı oldu. İlk kullandığımda ışık sızması olduğunu fark ettim bir kaç gün sonra da ölü piksel oldu. Yapacağınız işin ta ****.'' (bu o kadar şart değil tavsiye etmem :D) Güç yerinde temassızlık fazla sıkıntı olmazsa söyleme, seçim senin artık o gerisi teknik servisin insafına kalmış bir durum. Umarım 1 kuruş ödemezsiniz.
Şansımı deniyeceğim hocam. Güç girişinide de söyleyeceğim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı