AOC G2260VWQ6 sorunları

Butschi

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Karşılaştığım sorun, oyunlarda ve videolarda titreme sorunlarının olması. Videolarda kamera sağa veya sola doğru geçiş yaptığı zaman, video görüntüsü titremeye başlıyor. Aynı monitör'ü kullanıp, bu sorunu daha önceden yaşayan var mı?

Oyunlarda ise, kenar dokuları titreme yapıyor. Sorunun ekran kartından olduğunu düşünmüyorum, ekran kartını Servis'e gönderdiğimde, bir sorun olmadığını söylediler.

Bunun sonucuna göre, monitör'ü servise göndermeyi düşünüyorum. Fakat bir sorum var, monitör'ü ayak kısmına oturturken kırdım. Yerinde oturuyor ama sallanabiliyor bazen. Bu tamir olayını veya iade olayını etkiler mi?

Son düzenleme:
Aynı monitörü bir buçuk senedir kullanıyorum, dediğiniz şekilde bir sorunla karşılaşmadım. DisplayPort kullanıyorsanız, HDMI kullanmayı deneyin. Son olarak ayağını kırmış olduğunuz için iade alınabileceğini sanmıyorum.

Aynı monitörü bir buçuk senedir kullanıyorum, dediğiniz şekilde bir sorunla karşılaşmadım. DisplayPort kullanıyorsanız, HDMI kullanmayı deneyin. Son olarak ayağını kırmış olduğunuz için iade alınabileceğini sanmıyorum.

DisplayPort kullanıyorum, bu monitör HDMI portu üzerinden Freesync veremiyor sanırım. Monitör'ün yanında gelen kabloyu kullanıyorum. Acaba kabloda bir sıkıntı olabilir mi? Dediğiniz gibi, HDMI portunu da deneyeceğim.
HDMI portuyla denediğimde de, aynı sorunu yaşıyorum. Direk monitör kaynaklı bir sorun gibi gözüküyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı