AOC G2460PF VS MSI Optix MAG241C

KeReMSeR

Hectopat
Arkadaşım monitör alacak. İkisinden birini düşünüyor. MSI'ın bu modelinde ölü piksel ve ışık sızması olabilir diyorlar. Görüşleriniz nelerdir?
Yardımcı olduğunuz teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI Optix MAG241C modelini kullanıyorum ve gayet memnunum. Bazı arkadaşlarda öyle sıkıntılar olduğunu bende okumuştum. Bende herhangi bir sıkıntı yok. Diğer monitör hakkında pek bir bilgim yok ama tavsiye edermisin diye sorarsan kesinlikle çok beğendim.

MSI Optix MAG241C modelini kullanıyorum ve gayet memnunum. Bazı arkadaşlarda öyle sıkıntılar olduğunu bende okumuştum. Bende herhangi bir sıkıntı yok. Diğer monitör hakkında pek bir bilgim yok ama tavsiye edermisin diye sorarsan kesinlikle çok beğendim.
Aynen katılıyorum. Sıkıntı her modelde olur, fakat MSI'ın bu modeli çok fazla ilgiyi çok kısa zamanda gördüğü için birden çok fazla şikayet ortaya çıktı.

Şöyle anlatayım. TN panel monitörde görüntü kalitesi biraz düşük kalıyor renk bakımından. AOC TN panel. VA daha iyi renk olarak. MSI da VA.
Ama MAG24C'lerde de ölü piksel şikayetleri bir ara çok olmuştu. Ama yine de alınabilir diye düşünüyorum.
Size kalmış. Curved isterseniz MSI, düz isterseniz G2460PF alın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı