AOC G2460VQ6 vs Viewsonic VX2457-MHD

FatihDmrkn

Hectopat
Daha fazla  
İyi forumlar arkadaşlar RX 470'e bu iki monitörden hangisini almamı önerirsiniz veya başka bir öneriniz var mı ? Teşekkürler.

Viewsonic VX2457-MHD, zira AMD kartlar için üretilen Freesync barındırmakta. Yararınıza olur.
FreeSync AOC'nin o modelindede mevcut. İkiside 75Hz ikiside 24inç FullHD ikisininde Technopat'ta incelemesi mevcut :) Gerçekten zor karar.
Bende aynı ikilemde kalıp AOC'yi seçtim, memnunum :)

FreeSync AOC'nin o modelindede mevcut. İkiside 75Hz ikiside 24inç FullHD ikisininde Technopat'ta incelemesi mevcut :) Gerçekten zor karar.
Bende aynı ikilemde kalıp AOC'yi seçtim, memnunum :)
Hadi ya... :D Ben direkt Viewsonic' i bildiğim için o dedim. Meğer AOC da öyleymiş.

O zaman Allah kolaylık versin.

Tasarımı hoşuna gideni al... :D

AOC'nin modelinin beta sürücüsü, FreeSync aralığını 35-75 Hz civarına çekmiş bulunmakta. ViewSonic modelinde böyle bir durum var mı bilemiyorum.

AOC'nin modelinin beta sürücüsü, FreeSync aralığını 35-75 Hz civarına çekmiş bulunmakta. ViewSonic modelinde böyle bir durum var mı bilemiyorum.
Nasıl yahu? Monitöre güncelleme mi geldi? Öyleyse bende yapayım bak :D 47-75'de çalışıyor diye biliyorum şuanda

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı