AOC Gaming 24G2SPAE vs LENOVO LEGION R25I-30

Ahmed.arif

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx6600 Ekran Kartı
Ryzen 5 5500 İşlemci
A320M-C R2.0 Anakart
16GB Corsair Ram
Fiyatları aynı ikisi de 4900. Ayrıca tek farkları pivot ise neden R5I30 tercih edilmeli (bilmediğimden soruyorum)?
Attığım linki görmüyor musunuz hocam? Pivot istiyorsanız 300-400'e değecek bir fark. İstemiyorsanız da yine de R25i-30 daha fazla satılıyor ve şuana kadar monitörle ilgili bir şikayet göremedik önerdiklerimizden. AOC modeli ise fazla talep görmüyor forumda neden bilmiyorum. Pek fark olmamasına rağmen. Sıkıntı çıkacağını ben sanmıyorum eğer bütçe zorlayamam derseniz pivotta gerekli değil derseniz AOC alabilirsiniz.

Attığım linki görmüyor musunuz hocam? Pivot istiyorsanız 300-400'e değecek bir fark. İstemiyorsanız da yine de R25I30 daha fazla satılıyor ve şu ana kadar monitörle ilgili bir şikayet göremedik önerdiklerimizden. AOC modeli ise fazla talep görmüyor forumda neden bilmiyorum. Pek fark olmamasına rağmen. Sıkıntı çıkacağını ben sanmıyorum eğer bütçe zorlayamam derseniz pivotta gerekli değil derseniz AOC alabilirsiniz.

Link saçma bir şekilde bug'daydı hocam sayfayı yeniledim şimdi geldi. Demek istediğinizi anladım zaten Hepsiburada üzerinden Lenovo'ya 250TL'de indirim geliyor onu almak mantıklı geldi.

Bu nasıldır hocam Lenovo ile karşılaştırılır mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı