AOC GK500 enter ve Shift tuşu hissiyatı

Talha KARAGOZ

Kilopat
AOC GK500 yeni elime ulaştı İtopya'dan almıştım fakat enter ve Shift tuşunun hissiyatı biraz garip, hafif olarak tutuk gibi (enter tuşunda daha fazla). Outemu Red Switch'lerde bu normal midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
AOC GK500 yeni elime ulaştı İtopya'dan almıştım fakat enter ve Shift tuşunun hissiyatı biraz garip, hafif olarak tutuk gibi (enter tuşunda daha fazla). Outemu Red Switch'lerde bu normal midir?

Bende almayı düşünüyordum ama geçti indirim.
Bu tarz ürünlerde aklıma gelen birşey var.
550 tl bir klavye 400e satılıyorsa vardır bir sorunu diye düşünüyorum.
Ya üretim hatalı olanları elden çıkarıyorlar veya sorunlu iadelileri tamir edip tekrar satmaya çalıştıklarını düşünüyorum. İtopya'dan alan diğer kişilerin konuya dahil olması gerek belki yanlışım.

Klavye gayet güzel.Alışma sürecindeyim biraz ilk mekanik klavyem.Dediğim gibi sadece Enter ve onun altındaki Shift tuşunda tutuk bi his var ama basınca çat diye algılıyor.Bi sıkıntı görmedim paketleme ve üründe.
Bende almayı düşünüyordum ama geçti indirim.
Bu tarz ürünlerde aklıma gelen birşey var.
550 tl bir klavye 400e satılıyorsa vardır bir sorunu diye düşünüyorum.
Ya üretim hatalı olanları elden çıkarıyorlar veya sorunlu iadelileri tamir edip tekrar satmaya çalıştıklarını düşünüyorum. İtopya'dan alan diğer kişilerin konuya dahil olması gerek belki yanlışım.
Öyle bir şey olduğunu düşünmüyorum şahsen, belli olurdu bence.

Klavye gayet güzel.Alışma sürecindeyim biraz ilk mekanik klavyem.Dediğim gibi sadece Enter ve onun altındaki Shift tuşunda tutuk bi his var ama basınca çat diye algılıyor.Bi sıkıntı görmedim paketleme ve üründe.

Öyle bir şey olduğunu düşünmüyorum şahsen, belli olurdu bence.
hocam tutukluk derken sürtünme mi var. Basarken mi sürtüyor yoksa çektikten sonra mı?

Geri
Yukarı