AOC GK500 vs Gamenote HV-KB473l vs Altec Lansing ALGK8614WG

beyemirs

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Merhaba. Bütçem 600-800 TL arası ve bütçeme uygun 4 tane klavye buldum. Linklerini aşağıya bırakacağım sizce hangisi alınır?

AOC gk500.
Tasarımı RGB oluşu red Switch olmasından dolayı tercih ettim.

Gamenote HV-KB473l
Küçük oluşu ve hoş bir tasarımı olduğu için tercih ettim fakat Blue Switch ve Blue Switch pek istemiyorum.

Altec lansing alGK8614WG.
Boyutu, renkleri, red Switch olması, tasarımının güzel olması yüzünden tercih ettim ve de renklerini siyaha göre daha fazla sevdim fakat RGB değil Rainbow bir klavye ama fark etmez.

Game Booster G918 fire stowm.
küçük olması, Full beyaz renk olması, RGB olması ve red Switch olması.

Son düzenleme:
Hiçbiri alınmaz. K552 öneririm. Ömürleri olması gerekenden kısa ve daha kötü olacaktır.

Hiçbiri alınmaz. K552 öneririm. Ömürleri olması gerekenden kısa ve daha kötü olacaktır.

NumLock olması lazım hocam.

NumLock olması lazım hocam.
"Numpad" olacak. Çok fazla kullanmıyorsanız hiç sıkıntı çekmezsiniz. Bütçedeki en iyi ürün K552. Eğer daha düzgün numpad olan bir klavye isterseniz 1000TL'ye XPG Summoner satılıyor. Mekanik için K552 altını almanızı önermem açıkçası. Membran düşünürseniz K512, Alloy Core alabilirsiniz.

"Numpad" olacak. Çok fazla kullanmıyorsanız hiç sıkıntı çekmezsiniz. Bütçedeki en iyi ürün k552. eğer daha düzgün numpad olan bir klavye isterseniz 1000TL'ye XPG Summoner satılıyor. Mekanik için K552 altını almanızı önermem açıkçası. Membran düşünürseniz K512, alloy Core alabilirsiniz.

Düzeltmeniz için teşekkür ederim. Ben numpad e ihtiyacım olacağı için istediğimi belirtmiştim. Ama haklısınız bu bütçeye kaliteli bir ürün bulmak zor oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı