AOC GK700 klavye bağlantısı kopuyor

Mamacita

Hectopat
İtopya'dan aldım. 2 USB'li ucu var, ne işe yaradığını bilmiyorum ama 2'sini de taktım kasaya. Her gün 1 kere klavye gidip geliyor. USB'yi çıkartıp takarmış gibi. Kronik sorunu mu bu yaşayan var mı AOC'larda böyle bir sorun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavyenin arkasında bir adet USB girişi var. İkinci USB ucu o girişi kullanmaya yarıyor muhtemelen. Klavyeyi ne kadara aldınız? Klavyeyi ben de almayı düşünüyorum. Kronik sorun konusunda bir fikrim yok. İtopya'da satılan Cherry MX Switch'li versiyon olarak görünüyor. Kullanan varsa ve bilgilendirebilirse bende çok sevinirim.

Son düzenleme:
Klavyenin arkasında bir adet USB girişi var. İkinci USB ucu o girişi kullanmaya yarıyor muhtemelen. Klavyeyi ne kadara aldınız? Klavyeyi ben de almayı düşünüyorum. Kronik sorun konusunda bir fikrim yok. İtopya'da satılan Cherry MX Switch'li versiyon olarak görünüyor. Kullanan varsa ve bilgilendirebilirse bende çok sevinirim.

MX red evet İtopya'dan 1000 liraya aldım. Kasaya diğer ucu takma şansım yok. Birbirlerine çok yakınlar mesafe yok. Öyle bir saçmalık varsa iade edeyim zaten :D kasanın üstünde mi oynacağız klavyeyle :D

Yanlış bilmiyorsam tek USB ile klavye zaten çalışabilir durumda olmalı ve ikinci USB girişini takma zorunluluğunuzun olmaması lazım. İkinci USB'nin amacı sadece klavye arkasındaki girişi kullanabilmek için olmalı. Eğer bilgisayarınızdaki USB portlarında kesinlikle bir sorun yoksa ve klavye temassızlık yapıyorsa zaten iki şey düşünülebilir. Birincisi eğer klavyeyi takınca driver gibi bir şey otomatik olarak yüklenmesi gerekiyor ve yüklenmiyor. İkincisi klavyede sorun var ve değişim gerekiyor. Klavyeyi ne zaman aldınız tam olarak emin değilim ama şu an fiyatı 2655 liraya yükseldi İtopya internet sitesi üzerinde :(.

Son düzenleme:
2 haftadır var bende daha sabah 1000 TL idi bakmıstım tekrar yükselmiş o zaman. AOC g menu uygulaması var temasssızlık mı bilemiyorum 2500'den 900'e düşme sebebi bence bu kronik sorunu gibi geldi bana satılan bir ürün değil çünkü. Otomatik kendini kapatıp açıyor temasla olsa cok kurcaladım yine kapanırdı :(

Yeni konular

Geri
Yukarı