AOC i2269VW İnceleme

Brandt

Kilopat
Daha fazla  
1) Ghosting dediğimiz olay kesinlikle belli ediyor kendini.
2) Renkler çok soluk, brightness sonda olduğu halde bildiğiniz karanlık ekran. Canlı değil.
3) IPS panel ama sağdan soldan bakınca ekranın rengi değişiyor bir miktar.
4) Tasarım çok hoş, tek özelliğide bu sanırım.

Bunları ilk defa sizden duydum çünkü bu monitörden kimse şikayetçi değil. Herkes çok memnun. 1 kere bile beğenmeyene rastlamadım. Ghosting, görüntü kalitesi gibi sorunları yok. Sizde bu monitörün olmadığını düşünüyorum şahsen. SS atar mısınız?

Bunları ilk defa sizden duydum çünkü bu monitörden kimse şikayetçi değil. Herkes çok memnun. 1 kere bile beğenmeyene rastlamadım. Ghosting, görüntü kalitesi gibi sorunları yok. Sizde bu monitörün olmadığını düşünüyorum şahsen. SS atar mısınız?

Neden durduk yere bir monitörü kötüleyeyim ki? Daha bugün gittim kargodan, şubesinden teslim aldım. Bana getirmelerini beklemeden sabahın 9'unda..

Ayrıca hemen yanımda Samsung LED TV var, onunla karşılaştırma şansım da oldu, monitörü yinele dedim iki ekranda da görüntü vardı. L4D2 oyununda fareyi sağa sola salladım, resmen bi gölgelenme vardı. Çok bariz bellli oluyordu ama televizyonda öyle bir şey olmadı.

Ayrıca şu konuyu anlamadım, acaba ekranın rengi soluk mu yoksa çok koyu olduğundan mı öyle geliyor? Çünkü farkettim de renkler çok tok. Turuncu rengi, tam turuncu, koyu.. Ama yanımdaki TV'de bakınca beyazımsı bi turuncu var. Ama nedense yine de TV daha net ve canlı geliyor, belki gözüm alışmadığından bilemiyorum...

G3WGr1e.png
hSLxxrI.png

Şimdi AOC'nin rengi daha koyu daha gerçek gibi ama karanlık abi.. resmen karanlık. TV cap canlı, aydınlık, bem beyaz.. Monitör kop koyu anlamadım

AJnMd5I.png
CBrTtfs.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörü VGA'dan mı bağladınız? Zaten aydınlık olmaz çünkü mat ekran bir monitör, parlak değil. Sizin monitörde sorun da olabilir. Aldığınız yere sorun derim. Ayrıca oyunda gölgelenme olduğunu söylüyorsunuz. Sonuçta 1 veya 2 ms bir oyuncu monitörü değil. 5 ms bir monitör. İlla ki biraz da olsa gölgelenme olacaktır. Bunun pek zararı olacağını düşünmüyorum. 5ms oyunlar için gayet yeterli bir değer. Sizin monitörde sorun varsa bilemem.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı