AOC monitör temizlenebilir?

Alaxel

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
AOC C27G2U/BK 27" 165Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync 2 Full HD Curved LED Monitör

Selam arkadaşlar monitörümün üzerinde iğne ucu kadar şeffaf lekeler var. Siliyorum çıkmıyor. Yardım ve tavsiyesi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
AOC C27G2U/BK 27" 165Hz 1ms (HDMI+display) FreeSync 2 Full HD Curved LED monitör.

Selam arkadaşlar monitörümün üzerinde iğne ucu kadar şeffaf lekeler var. Siliyorum çıkmıyor. Yardım ve tavsiyesi olan var mı?

Ölü piksel olmasın? :/

Ölü piksel olma ihtimali var, gözlük silme bezi ile silin.

yok knk daha çok su damlası gibi bir bir çıkıntı var sert
Bulabilirseniz saf alkol bulamazsanız kolonya... Peçeteye çok çok az damlatın. Bir adet de kuru peçete ayırın yanında. Bu şekilde temizlemeyi deneyi lakin çok bastırmayın. Kuru peçeteyle silmezseniz dalgalı kalır. (Bez de olabilir ama çizmeyecek bir bez kullanın, gözlük bezi gibi.)

tekara ediyorum ölü piksel değil aldığımda yoktu ayrıca elimi monitör üzerinde gezdirdiğimde elime çıkıntı geliyor
Bulabilirseniz saf alkol bulamazsanız kolonya... Peçeteye çok çok az damlatın. Bir adet de kuru peçete ayırın yanında. Bu şekilde temizlemeyi deneyi lakin çok bastırmayın. Kuru peçeteyle silmezseniz dalgalı kalır. (Bez de olabilir ama çizmeyecek bir bez kullanın, gözlük bezi gibi.)
lekeler çok sert çıkmıyor

Garantiye gönder varsa. Yoksa yakınlarda bir servis bulmaya çalış. (TV Servisi, elektronikçi vb.) Eğer hiçbir şekilde çözüm bulamazsan ekranlar için çekilen pastalar var. Bunlardan uygulayabilirsin. Araştırırsan birçok örneği var.

Yeni konular

Geri
Yukarı