AOC monitörde sıkışmış piksel var

sabenamat

Hectopat
Daha fazla  
AOC IPS panel 240Hz 24" bir monitore sahibim alalı yaklasık 1.5 hafta filan oldu daha yeni fark ettim belki sonradan olmuştur. Sadece siyah ekranda gozüken iki tane sıkışmış piksel bulunuyor. Sıkışmış olduğundan emin değilim ama ölü pikselde o piksel çalışmaz diye biliyorum. İki tane yol buldum düzeltmek için birincisi bez ile orayı ovmak ikincisi renk gecisi olan bir video. Sizce denemeli miyim garantiye göndersem kabul eder mi? İyi sosyaller.

Benim monitörde de varmış dün ekrana yapışık bir şekilde dizi izlerken fark ettim. Bende de siyah ekranda mavi renkte beliriyor ama fark etmesi çok zor o yüzden garantiye vermeyeceğim. Kimi durumlarda kendiliğinden geçiyormuş ama rahatsız etmiyorsa, oraya biraz bastırabilirsin ama o bende işe yaramadı.

Benim monitörde de varmış dün ekrana yapışık bir şekilde dizi izlerken fark ettim. Bende de siyah ekranda mavi renkte beliriyor ama fark etmesi çok zor o yüzden garantiye vermeyeceğim. Kimi durumlarda kendiliğinden geçiyormuş ama rahatsız etmiyorsa, oraya biraz bastırabilirsin ama o bende işe yaramadı.

Kankam garantiye yolladım para iadesi yaptılar aynı monitörü farklı satıcıdan aldım 2 haftadır falan kullanıyorum hiçbir sıkıntı yok şu anlık.

Geri
Yukarı