AOC monitörün sesini kısma

altinordulu1337

Picopat
Yer
M'era Luna Festival
Daha fazla  
Bunu bir türlü bulamadım. Arkasında ufak bir tuş var. Ona bastığım zaman hep OSD kilitli yazısı çıkıyor. Monitörüme PS4'de bağlı. HDMI 2'ye geçtiğimde ses ekrandan %80 oranında geliyor. HDMI 1'e geçip, bunun ayarlaması yapılamaz mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörü kapatın, açılışta hem menü hem de güç tuşuna basılı tutun. Bu şekilde OSD kilidini kaldırabilirsiniz. Oradan da sesi kısarsınız zaten.

Monitörü kapatın, açılışta hem menü hem de güç tuşuna basılı tutun. Bu şekilde OSD kilidini kaldırabilirsiniz. Oradan da sesi kısarsınız zaten.

Bir tuş var. Uzun süre basılı tutunca kapanıyor ve kapatıp tekrar açtım ama bu sefer basılı tutarak açtım, değişen bir şey olmadı. Menü hiç açılmıyor OSD kilitli dediği için. Arkadaki tek tuşu yukarı kaldırdığımda mesela HDMI 1, 2 gibi ekranlara geçiş yapabiliyorum ama sağ, sol veya alt yaptığım zaman OSD kilitli diyor.

Sanırım Joystick gibi şeyle kontrol ediyorsunuz. Ben ezbere konuşarak hepsinin buton olduğunu varsaydım. Monitörün tam modeli nedir?

Monitör kapalı iken menü kısmına çevirerek (Sol veya alt olabilir, deneyerek bulabilirsiniz.) bir süre o şekilde tutabilir misiniz? Sonrasında monitörü açmayı deneyin.

Monitör kapalı iken menü kısmına çevirerek (Sol veya alt olabilir, deneyerek bulabilirsiniz.) bir süre o şekilde tutabilir misiniz? Sonrasında monitörü açmayı deneyin.

Olmuyor. Benim monitörden kullanan yok mu hiç? Başkası da yardımcı olsa. Hem monitör kapalıyken, o tuş nasıl çalışsın onu anlamadım? Google'da da öyle diyor ama benim monitörün modeli farklı.

Geri
Yukarı