AÖF Bölüm Önerisi

Dumonth

Decapat
Bu sene yapılacak üniversite sınavına geçen seneki puanım ile sınava girmeden tercih yapabileceğim. Sadece diploma için 2 senede kolayca bitirebileceğim Ön Lisans programı önerebilir misiniz? Üniversite olarak da Anadolu Üniversitesi bölümlerinden hangisini tercih etmeliyim? (İçinde matematik olan bölüm istemiyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de içinde matematik olmasın diye ve asıl isteğim olan psikolojiyle kardeşler diye sosyoloji bölümünü tercih etmiştim. Psikolojiyle çok kardeş değillermiş ama matematik yok :) Eğer ben lisansla uğraşamam, önlisans bitirmek istiyorum derseniz, sosyal hizmetler bölümünü düşünebilirsiniz, onda da matematik yok. Radyo ve televizyon programcılığı, web tasarımı ve kodlama, çağrı merkezi hizmetleri bölümlerine de bakabilirsiniz.

Ben de içinde matematik olmasın diye ve asıl isteğim olan psikolojiyle kardeşler diye sosyoloji bölümünü tercih etmiştim. Psikolojiyle çok kardeş değillermiş ama matematik yok :) Eğer ben lisansla uğraşamam, önlisans bitirmek istiyorum derseniz, sosyal hizmetler bölümünü düşünebilirsiniz, onda da matematik yok. Radyo ve televizyon programcılığı, web tasarımı ve kodlama, çağrı merkezi hizmetleri bölümlerine de bakabilirsiniz.
İstanbul Üniversitesinde Kamu Yönetimi okuyorum o yüzden Lisansa gerek yok. Radyo ve Televizyon programcılığına bir bakayım. Teşekkürler :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı