AÖF mümkün mü?

mkataturk

Hectopat
Makaleler
1
Örgün üniversite okurken ikinci üniversite olarak İstanbul üniversiteye kaydoldum. Sonra örgün okulu bıraktım. Fakat kaydımı sildirmedim. Ders kaydı falan yapmadım çekip geldim. Şimdi AÖF okuyabilir miyim?
Kayıtlı olduğum; Örgün Üniversitesi, İstanbul Auzef.

Sınavsız ikinci üniversite ile kayıt olmuşsunuz. Sıkıntı olmaz AÖF ucretlerini yatırıp ders seçtiğiniz sürece okursunuz.

Hocam ikinci üniversite olarak Anadolu üniversitesine kayıt yapabilir miyim? Halihazırda varken.

İki tane mi AÖF okumak istiyorsunuz? Normalde farklı üniversite olduğu için yapabiliyorsundiye biliyorum fakat örgünü bıraktığın için belki olmayabilir emin değilim.

İki tane mi AÖF okumak istiyorsunuz? Normalde farklı üniversite olduğu için yapabiliyorsundiye biliyorum fakat örgünü bıraktığın için belki olmayabilir emin değilim.
Hocam örgünden kaydımı almadım direkt geldim. Durum şöyle; örgün okuyodum bıraktım, istanbul auzef kaydoldum ikinci üni olarak, şimdi anadolu üni aöf kayıt yapmak istiyorum nasıl olacak?

Hocam örgünden kaydımı almadım direkt geldim. Durum şöyle; örgün okuyordum bıraktım, İstanbul auzef kaydoldum ikinci üniversite olarak, şimdi Anadolu üniversite AÖF kayıt yapmak istiyorum nasıl olacak?

İki farklı üniversitede AÖF okuyabilirsin.

Geri
Yukarı