AÖL 2.dönem kayıt olacak mı?

00PARZIVAL00

Picopat
Daha fazla  
2.dönem kayıtlar açılacak mı? Bir yere bakıyorum sadece senede bir dönem kayıtlar açılıyor diyor, başka bir yere bakıyorum belli değil diyor, başka bir yere bakıyorum açılmıyor diyor. Bugün halk eğitim merkezine gittim sordum 2.dönem kayıtlar açılacak mı diye ve bana evet dediler. Hangisi gerçek anlayamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
2.dönem kayıtlar açılacak mı? Bir yere bakıyorum sadece senede bir dönem kayıtlar açılıyor diyor, başka bir yere bakıyorum belli değil diyor, başka bir yere bakıyorum açılmıyor diyor. Bugün halk eğitim merkezine gittim sordum 2.dönem kayıtlar açılacak mı diye ve bana evet dediler. Hangisi gerçek anlayamıyorum.

Evet hocam açılıyor hatta bildiğim kadarıyla internette 50TL gibi bir tutar yatırıyorsunuz hiç halk eğitim merkezine gitmenize gerek yok.

Aralık ayında yapılacak sınavdan sonra açılacak. 27 Aralık tarihinde açılabileceğini düşünüyorum. Biraz daha geçe kalabilir. Ocak ortasına kadar açılmış olur.

Ayrıca şunu ekleyeyim. AÖL'ün bir eğitim yılı 3 dönemden oluşuyor. Ben 2. dönem kayıt ücretini yatırmayı unuttuğum için 3. dönemde mezun oldum. Üniversiteye gitmeni engellemez. Kredin eksik kalsa bile 3. dönem tamamlama avantajın oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı