AÖL sınavlarına gireceğim ama konuları bilmiyorum

Hamza10

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bildiğimiz gibi bu seneki AÖL sınavı yüz yüze, e sınav olarak yapılacak fakat ben bu zamana kadar kopya ile geldim ve şu an ne yapacağımı bilmiyorum sınav yıl sonuna doğru yapılacak 3 ay sonra falan. Fakat benim matematik bilgim toplama çıkarmadan ibaret ortaokul 6'da okulu bıraktım açığa geçtim 7'den devam ettirdiler, ama bir ilkokul öğrencisinin sahip olduğu eğitim bilgisine sahibim ne yapmamı önerirsiniz?

Arkadaşlar bildiğimiz gibi bu seneki AÖL sınavı yüz yüze, e sınav olarak yapılacak fakat ben bu zamana kadar kopya ile geldim ve şu an ne yapacağımı bilmiyorum sınav yıl sonuna doğru yapılacak 3 ay sonra falan. Fakat benim matematik bilgim toplama çıkarmadan ibaret ortaokul 6'da okulu bıraktım açığa geçtim 7'den devam ettirdiler, ama bir ilkokul öğrencisinin sahip olduğu eğitim bilgisine sahibim ne yapmamı önerirsiniz?

Hocam geçmiş olsun AÖL sınavları yeni nesil diye biliyorum (olmayabilir de) eğer çok fazla yeni nesil çözmediyseniz konuyu bilseniz bile çözemezsiniz.

Hocam geçmiş olsun AÖL sınavları yeni nesil diye biliyorum (olmayabilir de) eğer çok fazla yeni nesil çözmediyseniz konuyu bilseniz bile çözemezsiniz.
Hocam onuda geçin hiçbirşey yapmadım bu zamana kadar sadece kopya ile liseyi bitiririm diye düşündüm ama meb yine gıcıklığını yaptı işte.

Hocam öncelikle başarılar dilerim ben de matematik tarzı ders bilgilerine sahip değildim online iken önce matematik felan sectim bildiğim dersleri yüz yüze olur diye tutuyordum instagramda aöl bilgilendirme sayfaları var ders kitapları satıyorlar onlara bir danışmanı sormanı öneririm kitap alarak ders çalışabilirsiniz

Hocam onu da geçin hiçbir şey yapmadım bu zamana kadar sadece kopya ile liseyi bitiririm diye düşündüm ama MEB yine gıcıklığını yaptı işte.

Hocam size geçmiş olsun şu anki 8.sınıf müfredatı bile yeni nesil sorular ile çok zor oluyor lise + yeni nesil (yeni nesil olup olmadığından emin değilim) düşünmesi bile korkutucu.

Yeni konular

Geri
Yukarı