AOH 2'de düşen ülke nasıl kalkındırılır?

FizzKhalifa_07

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4gb Ram İntel UHD 605 İ3 4. Nesil
Meslek
Nazi Ordusunda General
600 turluk bir Nazi saveim var. Başta çok iyi gidiyordum çok toprak almıştım, ondan sonra Sovyetler ani olarak bana alt üst darbesi yapınca işin içinden çıkamadım. Ülke 2 sıra falan güneye kaydı, yaklaşık 30 eyaletim var. Ekonomim rezil, askeri gücüm eh işte. Bu ülkeyi o kadar düşman varken nasıl kaldırabilirim?

Not: Demokrasiye geçtim.

Şu anda Birleşik Krallık'ın vasalıyım. Sovyetlerle ilişkim +13.

Son düzenleyen: Moderatör:
600 turluk bir Nazi saveim var. Başta çok iyi gidiyordum çok toprak almıştım, ondan sonra Sovyet'ler ani olarak bana alt üst darbesi yapınca işin içinden çıkamadım. Ülke 2 sıra falan güneye kaydı, yaklaşık 30 eyaletim var. Ekonomim rezil, askeri gücüm eh işte. Bu ülkeyi o kadar düşman varken nasıl kaldırabilirim?

Not: Demokrasiye geçtim.

Şu anda Birleşik Krallık'ın vasalıyım. Sovyet'lerle ilişkim +13.

Bol bol ekonomik ile mallar yatırımı yap araştırman eğer yapmadıysan Sovyet'ya geçmiştir ya da arada çok az fark vardır teknoloji yatırımında araştırma, nüfus, ekonomi büyümesi bunlara ver puanları.

Bol bol ekonomik ile mallar yatırımı yap araştırman eğer yapmadıysan Sovyet'ya geçmiştir ya da arada çok az fark vardır teknoloji yatırımında araştırma, nüfus, ekonomi büyümesi bunlara ver puanları.

Hocam biraz zor çünkü günlük gelirim -10000'lerde falan.

Hocam biraz zor çünkü günlük gelirim -10000'lerde falan.

Tüm askerlerini veya askerlerin %90'nı terhis et ilişki geliştir her ülkeyle ilişkisi kötü olan ülkelerin sınırına kalan orduları koy eğer orduların çoğunu terhis etmezsen. Kredi çekmeni önermem çünkü ekonomi daha çok batıyor.

Tüm askerlerini veya askerlerin %90'nı terhis et ilişki geliştir her ülkeyle ilişkisi kötü olan ülkelerin sınırına kalan orduları koy eğer orduların çoğunu terhis etmezsen. Kredi çekmeni önermem çünkü ekonomi daha çok batıyor.

Tamam hocam vergileri çoğatlmamı önerir misiniz en azından 5-10 tur.

Tamam hocam vergileri çoğatlmamı önerir misiniz en azından 5-10 tur.

Hayvani şekilde yükseltirseniz daha da batarsanız. Ben senin gibi bir olay yaşadım Türkiye ile. Arap kıtasının tamamını almıştım afrikadanda mısırı almıştım bir de Libya'yı sonra almanlarla; Sovyet, İngiltere, Fransa, Amerika'ya savaş açtık savaşı kaybettim (3-4 toprak kaybettim) ama toprak kayıpları ve yenilgiden ekonomim -'leri gördü -1m param vardı ve gelirim -30k civarıydı askerlerden dolayı terhis etsem isyan çıkıyordu bölgede vergi yüksekliğiden sonra artık geri dönmem imkansızdı saveyi silmiştim.

Vergileri çoğalt dicemde isyan çıkabilir tüm askerleri terhis et yatırım araştırmaları kıs vergileri çok az arttır.

Yada şimdi az bile askerin varsa küçük ülkelere ultimatom yollayıp vasal vs yapıp sonra ihlak edebilirsin.

Kötüymüş hocam benim de başıma daha önce 1900 turluk bir save de Türkiye'yle oynuyordum 4 bir yandan toprak almıştım ve bana aynı anda tam 8 ülke saldırdı.

Hayvani şekilde yükseltirseniz daha da batarsanız. Ben senin gibi bir olay yaşadım Türkiye ile. Arap kıtasının tamamını almıştım afrikadanda mısırı almıştım bir de Libya'yı sonra almanlarla; Sovyet, İngiltere, Fransa, Amerika'ya savaş açtık savaşı kaybettim (3-4 toprak kaybettim) ama toprak kayıpları ve yenilgiden ekonomim -'leri gördü -1m param vardı ve gelirim -30k civarıydı askerlerden dolayı terhis etsem isyan çıkıyordu bölgede vergi yüksekliğiden sonra artık geri dönmem imkansızdı saveyi silmiştim.

Geri
Yukarı