Aopen Nagas G6 Aldım! Resimler içeride..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zebginler; Emolar genelde zengin olurlar, ve yapdıkları şey. Dudakları öne doğru tutup, iphone ile aynadan kendini çekmektir, İstediğiniz emo facesine baka bilirsiniz, hepsinin iphone ile aynadan çekilmiş resmi var. ve isimleri genelde, Berkecan, mertcan, burakcan'dır

Fakirler: bir fakir facebook açtığı zaman'ise, yapdıkları şey, hiç tanımadığı bir kişinin 5x5 arabasına kolunu koyup resim çekdirmekdir. Ve isimleri mustafa, kemal, vb dir
fakirler genelde eski tip türklerdir zenginler ise modern insanlardır
Demem oki, türkiyemizi korkunç bir gelecek bekliyor. Düşünsenize bu emoların nine dede olduklarını yaşlı emolar

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Psu hakkında ne düşünüyorsunuz ? Vatan'ın sitesinden baktım 80plus yazıyor doğru mudur acaba ?

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Psu hakkında ne düşünüyorsunuz ? Vatan'ın sitesinden baktım 80plus yazıyor doğru mudur acaba ?

Yok 80P değil fakat Aopen kaliteli bir PSU/Kasa üreticisi olduğu için içinizde şüphe olmadan alınabilir...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…