Aopen Nagas G6 Aldım! Resimler içeride..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Dediğimi yaptım :D Çıktım yola ve %25 indirimden yararlanıp kasa ve yanında 3 tane mavi led 12cm fan aldım.

Ümraniye bayiliğinde ki son aopen nagas g6 imiş. Çok şanslıyım ki indirimden yararlanarak alabildim kasayı :D
Aşağıda mağazadan bir kaç görüntü var.
fotoraf0019k.jpg

Yukarıdaki fotoğraftaki kasaların arasında 1 adet boşluk var :D Son kasa oradaydı ve ben kaptım o kasayı :D

fotoraf0017i.jpg

Yukarıdaki resimde kasanın kutusu ve kendisi var.

fotoraf0018l.jpg

Bu resimde ise fanlar var.Benim aldığım sol alt köşedeki kırmızı fanın yanındaki mavi ledli fan.
Gerçekten çok sessiz. Şuan ki kasamdaki fanları çevirince zıın diyor ama bunları çevirince sesi duymak için kulağımı fanın dibine kadar sokuyorum sadece ama sadece hava sesi geliyor.

Aşağıda kasayı eve getirdiğimde çektiğim fotoğraflar var.

56498585.jpg

wdawa.jpg

wadawg.jpg

adwa.jpg

dwadawq.jpg

Arkadaşlar şimdik kasadaki parçaları yeni kasaya atıcağım. 1-2 saat sonra kasanın dolu halini görebilirsiniz.

Şık bir kasa, hayırlı olsun. Dediğin gibi dolu halinide bizimle paylaşmayı unutma, merak ettim... ;)

Hayırlı olsun dostum. :)

Ekleme:
Ya Vatan'dan adımı attığımda kendimi 2. evimde gibi hissediyorum ya :D O denli büyük bir ilgi ve sevgi var bende :D

Ewet montajı tamamladım. Başlıyorum.

Öncelikle kasanın yanında 1 adet 12 cm fan geliyordu. Ben onu egzoz fanı olarak arkaya aldım. Meğersem led fanmış o da. Aşağıda egzoz fanı var.
dawdawb.jpg

Bu resimde ise üst kapakta yer alan 2 adet 12 cm mavi led fan 21 dBA ve 45 CFM değerlerine sahip. Tanesi 18 lira ama indirimden faydalanarak tanesini 13 liradan satın aldım.
dwadwa.jpg

Şimdik ise ön tarafına geldik. Ben param yetmediği için 1 adet taktım öne :D
3000500.jpg

Üst kısma geldiğimizde ışık toz filtresi nedeniyle tam tepeden bakmadıkça pek göze çarpmıyor. Ayrıca toz filtresi havanın çıkmasına engel oluyor.
Herhalde üst kısımdan hava içeri gelecek şekilde tasarlandı.
dfawdwa.jpg

Ve kasamızın içini açıyoruz. Gerçekten eskisine nazaran çok boş bir kasa bizi karşılıyor. Kablolar belirli bir kısımda toplanıyor ve anakart üzerinde hiç kablo yok.
faedwdaw.jpg

dwadaw.jpg

Bu kasanın karanlıktaki hali:
dawdo.jpg

Birde aydınlık ortamlarda bile ön kısımda bulunan led fanlar kasanın önüne hoş bir ışık yayıyor.
wew3.jpg

Ve son oalrak söylemeden geçmeyeyim.
Kasanın önündeki metalden yapılma yılan teması çok hoş duruyor.
04012011861.jpg

Güzel. Ama power Supply bir eksi bence. Siyah olsaydı, kasanın renk bütünlüğünü tamamlardı. Ama okadarda, dikkat edilecek bişey değil...

Bende bu gün %25 indirim'den faydalanıp, 120Gb SSD aldım. ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
M5A97 yolda recep abi :D Çok yakın bir zamanda yakacağım M5A97 yi de. Amd SSD için bir süre daha beklemem gerekecek :D Çünkü para havadan gelmiyor :D Biriktirmem lazım :D

Vay qhardeshm yQıhyon hanyy xdxd
(Burak abi gözünü seveyim ceza verme şurada 2 dakika gırgıt geçiyoruz emo gençleri taklit ediyoruz ondan yani ^^)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı