Aorus 15P KC vs. HP OMEN15-EN1013NT

30 dereceydi hocam. Günaydın bu arada. Birazdan gidip bir tanesini alacağım. Ancak baktığımda Gigabyte'nin servisi çok kötüymüş. Şikayetvar'da bir tane bile şikayet çözmeyi bırakın, direk cevaplamamışlar. O durum soğuttu beni hafiften. Bazen her şeyi boş verip MacBook mu alsam diyorum. Şu an HP'yi düşünüyorum ama o konudan da ağzım yandı. Vallahi kaldım burada böyle.

Günaydın hocam, 30 derece odada 70 derece fazla sıcak. Ben olsam, 16 binlik ROG'u alırım hocam. Tabi bütçeniz yetiyor mu bilmiyorum.

Günaydın hocam, 30 derece odada 70 derece fazla sıcak. Ben olsam, 16 binlik ROG'u alırım hocam. Tabi bütçeniz yetiyor mu bilmiyorum.
Panel %62.5 sRGB alınmamalı. MUX'yok. RAM'lerin gecikmesi Legion gibi fazla ve 16GB olduğundan çok hissediliyor. Ayrıca tek kanal.
30 dereceydi hocam. Günaydın bu arada. Birazdan gidip bir tanesini alacağım. Ancak baktığımda Gigabyte'nin servisi çok kötüymüş. Şikayetvar'da bir tane bile şikayet çözmeyi bırakın, direk cevaplamamışlar. O durum soğuttu beni hafiften. Bazen her şeyi boşverip Macbook mu alsam diyorum. Şuan HP'yi düşünüyorum ama o konudan da ağzım yandı. Valla kaldım burada böyle.
Bende başta tedirgin olmuştum fakat şikayetleri de diğer markalara göre hayli hayli az.
Anakart ve GPU kısmında çok satan bir marka için şikayet sayısı çok az.

Panel %62.5 sRGB alınmamalı. MUX'yok. RAM'lerin gecikmesi Legion gibi fazla ve 16 GB olduğundan çok hissediliyor. Ayrıca tek kanal.

%62 sRGB kötü onda haklısınız ama, MUX ekran 144Hz olduğu için şart değil. 240Hz olsaydı gerekirdi evet. Ekran kartı 130W, tam güç. 15 Watt bile muazzam fark yaratıyor. R9 çok büyük bir artı, bu fiyata mükemmel. 16 GB çift kanal diye biliyorum, ve RAM'ler NVIDIA modellerde iyi. Advantage kasada ucuz RAM kullanılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı