Aorus 15p XD BIOS kilidi nasıl kaldırılır?

Singua

Hectopat
Makaleler
1
Selam BIOS kilidi var sanırsam sürüm yükseltme/alçaltma asla yapamıyorum şu an olduğum BIOS sürümü aşırı kötü 80 derecede EDP throttle sorunu oluyor BIOS'u değiştirmek istiyorum ama Aorus ona da engel koymuş bu sıkıntıyı çeken 10-20 kişi daha var benim gibi sorunun cevabını bilen varsa yazabilir teşekkürler.

Aorus 15 p xd model.

Evet eski bir BIOS sürümüne almak istiyorum fakat ne denediysem olmadı.

Maalesef. BIOS sürümünün düşürülmesini engellemek için bir çeşit kilit var. Geçmiş olsun size yeniden. 8-9 aydır ben böyle kullanıyorum. Bırakacağım konuya Recep baltaşı etiketleyerek aynı sorunun sizde olduğunu ve seri numaranızı yazın hocam. Sorunu Gigabyte Türkiye'ye iletti ne kadar çok kullanıcı o kadar iyidir.

Maalesef. BIOS sürümünün düşürülmesini engellemek için bir çeşit kilit var. Geçmiş olsun size yeniden. 8-9 aydır ben böyle kullanıyorum. Bırakacağım konuya Recep baltaşı etiketleyerek aynı sorunun sizde olduğunu ve seri numaranızı yazın hocam. Sorunu Gigabyte Türkiye'ye iletti ne kadar çok kullanıcı o kadar iyidir.
Hocam ben direkt iletişime geçip sorunu bildirdim PC'yi garantiye gönderin dediler. Onun dışında Reddit üzerinde Discord üzerinde baya kişiye ulaştım. Bazı kişiler bataryayı sökerek sorunu çözdüklerini söylediler siz denediniz mi bilmiyorum ama ben bataryada da kullandığım için sökmek istemedim.

Hocam ben direkt iletişime geçip sorunu bildirdim PC'yi garantiye gönderin dediler. Onun dışında Reddit üzerinde Discord üzerinde bayağı kişiye ulaştım. Bazı kişiler bataryayı sökerek sorunu çözdüklerini söylediler siz denediniz mi bilmiyorum ama ben bataryada da kullandığım için sökmek istemedim.

Hocam Reddit'de ben de okudum hepsini. Batarya sökmek evet işe yarıyor, fakat denemedim. Bataryada işim çok oluyor. Bu arada cihazı İtopya'dan mı aldınız? İtopya'dan aldıysanız garanti firması endeks bilişim gerçekten ellerinden geleni yapıyorlar güzel firmalar. Laptopumu göndermedim fakat kulaklığımı gönderdim İtopya'nın yaşattığı mağduriyeti onlarla çözdüm hızlı şekilde. Deneyin isterseniz mağdur etmezler. Siz gönderirseniz bende gönderirim bıktırmak üzere çünkü :)

Garantiye verirseniz lütfen beni bilgilendirin hocam. @afrika örgüsü

Son düzenleme:

Geri
Yukarı