Aorus Engine MSI ekran kartıyla çalışır mı?

ArmOntAns

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, öncelikle bir şey sormak istiyorum. Mesela MSI ekran kartıyla Aorus Engine çalışır mı? Yoksa sadece Aorus ekran kartlarıyla mı çalışır?

Merhaba, öncelikle bir şey sormak istiyorum. Mesela MSI ekran kartıyla Aorus Engine çalışır mı? Yoksa sadece Aorus ekran kartlarıyla mı çalışır?

Çalışır dostum.
Çalışır dostum.

Bende GTX 550 Ti var çok esk bir kart bir de ASUS şimdi yükledim çalıştı bunlar zaten oc uygualamaarı her markanınki çalışır her kartta mesela OC için ben MSI kullanıyorum Afterburner'i.

Çalışır dostum.

Bende GTX 550 Ti var çok esk bir kart bir de ASUS şimdi yükledim çalıştı bunlar zaten OC uygualamaarı her markanınki çalışır her kartta mesela OC için ben MSI kullanıyorum Afterburner'i.

Teşekkürler bir de bir şey dahaa sorabilir miyim mesela PC de Aorus Engine var öyle bir şey olmazda hadi diyelim unuttun MSI Afterburner yukledın PC'ye bir sıkıntısı olur mu?

Çalışır dostum.

Bende GTX 550 Ti var çok esk bir kart bir de ASUS şimdi yükledim çalıştı bunlar zaten oc uygualamaarı her markanınki çalışır her kartta mesela OC için ben MSI kullanıyorum Afterburner'i.
MSI Afterburner bütün marka ve model kartlar ile çalışmak üzere tasarlandığı için öyle :)
Mesela ben Zotac Firestorm ile başka marka bir ekran kartının sıcaklık ve saat değerleri dışında hiç bir şeyini görüntüleyemiyorum 😇

Teşekkürler bir de bir şey dahaa sorabilir miyim mesela PC de Aorus Engine var öyle bir şey olmazda hadi diyelim unuttun MSI Afterburner yukledın PC'ye bir sıkıntısı olur mu?
Hiç bir sıkıntısı olmaz :)
Bu tarz yazılımlar varolan driverlardan yararlandıkları için yüklemen ve silmen bir şeyi etkilemeyecektir.
Kişiselleştirilmiş hız aşırtma ve Fan ayarları profili dışında tabii ki :D

MSI Afterburner bütün marka ve model kartlar ile çalışmak üzere tasarlandığı için öyle :)
mesela ben Zotac firestorm ile başka marka bir ekran kartının sıcaklık ve saat değerleri dışında hiçbir şeyini görüntüleyemiyorum 😇

Evet ama Aorus da kullanabiliyorum ama her zaman MSI Afterburner'i seçerim her türlüdaha güzel arayüz daha iyi. Aorus tabii MSI kadar iyi değil benim kartta MSI da voltaj sınırını görürken bunda arttırılıyor ama 87 ile 30 arasında fark olmuyor 30'a kadar voltaj fark ediyor.

Hayır olmaz ben şu an ikisini birden çalıştırdım olmadı olmazda ama bence MSI Afterburner kullan arayüzü daha anlaşılır.

Geri
Yukarı