Aorus K1 vs Corsair K68

APlusMath

Decapat
Arkadaşlar Corsair K68 (Red modeli RGB değil) 699TL'ye satın alınır mı? Aorus k1'e göre daha mı iyidir? Aorus k1'i çok bekledim indirime girmesini bir türlü girmedi ama.

Son düzenleme:
Alınır. RGB istiyorsanız Aorus K1 alın.

RGB çok da önemli değil ama hangisi daha iyidir hocam? Şimdi siparişi direk vereceğim. Bir tek İtopya ile sorun yaşar mıyım onu düşünüyorum. Bu firma çok sorun çıkaran bir firma çünkü.
Ekleme: Ayrıca bunların tuşuna bir şey olursa yedek tuş veya tuş takımını nereden bulacağız? RGB modelinin İtopya'da var ama Red modelinin bulamadım.

Bütçeniz nedir? İtopya'nın satış sonrası desteği pek iyi değil. Corasir K68 alabilirsiniz.
Keycap'lara bir şey olma olasılığı çok az. Corsair'ın desteğine yazmanız gerek. Yenisini göndereceklerdir.

Bütçeniz nedir? İtopya'nın satış sonrası desteği pek iyi değil. Corasir K68 alabilirsiniz.
Keycap'lara bir şey olma olasılığı çok az. Corsair'ın desteğine yazmanız gerek. Yenisini göndereceklerdir.

Bütçem hocam 750TL'ye kadar. Ama şöyle 750TL, gerçekten değecek olsun, misal 900TL'lik klavyeler bazen 700TL'ye düşüyor, öyle 750TL :D.

Hocam hem RGB hem de Corsair kalitesinde istiyorsanız bunu öneririm;

Türkçe olacak hocam. RGB çok da önemli değil. Aydınlatma olsun yeterli. Sağlam FPS rekabetçi oyunları oynuyorum. Bana avantaj sağlasın ve kaliteli olsun yeterli. K68, Aorus K1'e ve ASUS TUF K3'e göre nasıldır? Bilek desteği olarak değerlendirmeden, diğer yönleriyle nasıldır onlara göre?
Bu arada @hadwiger arkadaşımızı da etiketleyelim, bilgili biri.

Türkçe olacak hocam. RGB çok da önemli değil. Aydınlatma olsun yeterli. Sağlam FPS rekabetçi oyunları oynuyorum. Bana avantaj sağlasın ve kaliteli olsun yeterli. K68, Aorus K1'e ve ASUS TUF K3'e göre nasıldır? Bilek desteği olarak değerlendirmeden, diğer yönleriyle nasıldır onlara göre?
Bu arada @hadwiger arkadaşımızı da etiketleyelim, bilgili biri.
Asus TUF K3'ün switchleri Kailh. Switch olarak arka planda kalıyor. Hepsi birbirine çok yakın klavyeler. Corsair'ın desteği bi' tık daha iyi biliyorum. Hangisi hoşunuza gittiyse alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı