Aorus Master 3070 Ti için PSU önerisi

Bütçe
2500
Daha uygun bulamaz mıyız FSP Seasonic falan FSP aslında buldum ama güç girişi yetmiyordu sanırım

Gigabyte'ın korumaları sanırım sıkıntılymış bir yerde gördüm ama bir de Platinum olsa daha iyi olur hocam

Bu bütçede en iyi 750W ve 850W PSU en kalitelilerden budur.

Bunun hakkında detaylı bilgim yok ama iyi görünüyor tier list bakıp almak daha doğru olacaktır.

Bu bütçede en iyi 750W ve 850W PSU en kalitelilerden budur.

Bunun hakkında detaylı bilgim yok ama iyi görünüyor tier list bakıp almak daha doğru olacaktır.
Evet hocam attıklarınız iyi modeller fakat ileriye dönük de olması açısından 1000w platinum olması taraftarıyım

Evet hocam attıklarınız iyi modeller fakat ileriye dönük de olması açısından 1000W Platinum olması taraftarıyım

1000W gerçekten çok ve bence gereksiz 850W ileriye dönük olur bana göre. Şu an W değerini firmalar düşürmeye çalışıyor 1000W almak ileri zaman içinde gereksiz olur bana göre.

Ekran kartında ekstrem bir durum yok. Bu ürünün içerisinden çıkan VGA yazılı bir kablo, 3-pinlik kısma takılabilir. Ayrıca bu PSU çok rahat RTX 3090 veya tek başına daha fazla güç tüketen bir ekran kartı için de yeterli olur. 1000W gibi değerlere çıkmanıza gerek yok bence.
Kesinlikle arkadaşa katılıyorum. FAzlasıyla yetecektir o kadar para vermeye gerek yok.

Asus Rog zaten türünün en sağlamlarındandır. Asus'un Rog serisinde kötü yaptığı bir ürüne zaten aşhit olmadım. Kaldı ki genellikle zengin kısım ROG THOR alıyor :) Bence buna 2k verilir. İstekleriniz karşılar çünkü 1000W gerçekten gereksiz bu size 850'nin hepsini vereceği için sorunsuz geçireceksiniz.

Asus Rog zaten türünün en sağlamlarındandır. Asus'un Rog serisinde kötü yaptığı bir ürüne zaten aşhit olmadım. Kaldı ki genellikle zengin kısım ROG THOR alıyor :) Bence buna 2k verilir. İstekleriniz karşılar çünkü 1000W gerçekten gereksiz bu size 850'nin hepsini vereceği için sorunsuz geçireceksiniz.
Zengin değilim aslında 😅 ama almışken de kaliteli bir şey almak istiyorum son parçam bu kaldı hocam. Muhtemelen bunu alabilirim ama düşüncem yine de

Geri
Yukarı