AORUS RTX 2060 Super Satışa Çıktı mı?

Almadım derken? Gümrükten geri mi iade ettiniz yani?
O halde çok masraf olacak desenize... Bu durumdan haberim yoktu. TR fiyatı 3800-4000 arası olacak bu kartın ama. Diğer türlü de hemen hemen o fiyata gelmiş olur.

@'Nhympex Bu arada bahsettiğiniz ekstra vergi konusunun linki var ise rica etsem paylaşır mısınız? Yanlış anlamayın inanmadığım için değil, bu konudan haberim yoktu detaylı bir şekilde bakmak istediğim için istiyorum.
Takipsiz geldiği için gidip PTT den teslim almadım. Google yazarsan yurtdışı alışveriş vergileri diye haberler kısmından okuyabilirsin. Malum sigaralara bile devasa vergi,zam geldi. Yurtdışından telefon kaydı 1500 tl oldu bu daha birşey değil artacak bu yurtdışı vergileri. Zaten Türkiye’nin yapmak istediği de o yurtdışından gelen ürünü Türkiye ile aynı fiyata tutundurup ülkeye vergi ödenmesini sağlamak illa yurtdışından ürün alacaksan gene vergi ödeyeceksin fakat daha fazla. Bunu açıkladı hazine bakanlığı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı